Bitstamp bitcoin cash

Najväčšia európska burza, Bitstamp, nedávno oznámila že umožní obchdovanie kryptomeny Bitcoin Cash. Stane sa tak koncom novembra (listopad) alebo začiatkom decembra (prosinec) 2017. Ide už o štvrtú kryptomenu, ktorá sa tento rok dostala na Bitstamp!

Najväčšia európska burza sa vyvíja

Bcash nasleduje Litecoin, Ripple a Ethereum. Obchodovať sa bude v trochu pároch, BCH/BTC, BCH/USD a BCH/EUR. spoluzakladateľ burzy, Nejc Kodrič, dokonca vysvetlil, prečo pridávajú zrovna túto kryptomenu.

V podstate je to jednoduché, je o ňu vysoký záujem. Bcash často dosahuje druhé najvyššie volume (hneď po Bitcoine), čo do kapitalizácie, sa pohybuje okolo dvadsiatich miliárd dolárov a podľa stránky coinmarketcap.com sa tak umiestnil na tretej priečke.

O Bcash je od zrušenia SegWit2X zvýšený záujem. Viac sa oň začali zaujímať napríklad zástancovia veľkých blokov. Tvorcovia Bcashu sa netaja tým, že majú v pláne zhodiť z Bitcoin z trónu a ustanoviť nového kráľa kryptomien. Bitstamp iba naslúcha svojím zákazníkom.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre