Binance vytvorí novú zmenáreň
Binance vytvorí novú zmenáreň. Zdroj: Shutterstock.com/Stanslavs

Hlavná kryptomenová burza Binance sa spojila s MDI Ventures, odnožou PT Telkom Indonesia, s cieľom vytvoriť platformu na výmenu kryptomien. Podľa spoločného oznámenia z 15. decembra sa dohoda bude snažiť aj o rozšírenie prijatia blockchainu v celej Indonézii, ktorá je domovom približne 240 miliónov ľudí.

Na pomoc s vývojom novej výmennej platformy poskytne Binance infraštruktúru a technológiu správy aktív. Dohoda sa bude snažiť aj o širšie uplatnenie technológie blockchain v Indonézii.

Nové partnerstvo umožňuje spoločnosti Binance rozširovať svoje operácie v krajine, kde už investuje do platformy na obchodovanie s kryptomenami Tokocrypto. Generálny riaditeľ a zakladateľ Binancu Changpeng Zhao povedal:

„Našou ambíciou v Binance je globálne rozširovať ekosystém blockchainu a kryptomien. Táto iniciatíva v Indonézii je významným krokom týmto smerom. Vďaka rýchlemu osvojeniu technológie a silnému ekonomickému potenciálu by sa Indonézia mohla stať jedným z popredných centier blockchainu a kryptomenového ekosystému v juhovýchodnej Ázii.“

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Mohlo by ťa zaujímať – Podľa týchto 2 metrík dosiahol BTC dno korekcie a rastúci trend bude pokračovať

Binance rozširuje prítomnosť v Ázii

MDI Ventures je hlavná indonézska technologická investičná firma s globálnym portfóliom v hodnote viac ako 830 miliónov dolárov v niekoľkých odvetviach. Toto vyhlásenie neodhalilo identitu žiadnych ďalších spoločností zapojených do konzorcia pod vedením MDI.

Binance, ktorá čelila výrazným regulačným obmedzeniam počas druhého a tretieho štvrťroka 2021, sa teraz snaží rozšíriť svoju prítomnosť v Ázii. Singapurská pobočka giganta obchodujúceho s kryptomenami nedávno kúpila 18-percentný podiel v Hg Exchange, miestnej súkromnej burze cenných papierov.

Prečítaj si tiež – FED bude rokovať už tento utorok – Na čo sa pripraviť?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance