Autá drahšie než dom: Toto sú tie najdrahšie SUV z druhej ruky, aké sú práve na trhu

  • Slováci si radi doprajú luxus, ak na. to majú rozpočet.
  • Takisto však obľubujú výhodné ponuky.
  • SUV ako nové viete kúpiť aj z druhej ruky.
Off topic Toto sú najdrahšie SUV z druhej ruky
Toto sú najdrahšie SUV z druhej ruky. Zdroj: AI/DALL-E, Reprofoto/FB/Lamborghini
BITmarkets BITmarkets

SUV vozidlá sú stále viac populárne, a nie je to len preto, že sú väčšie a pohodlnejšie. Mnohí Slováci hľadajú luxus a exkluzivitu, ktorú takéto autá môžu ponúkať. Na slovenskom bazare s autami z druhej ruky sa objavujú naozaj pôsobivé kúsky, od osvedčených značiek ako Mercedes-Benz až po exotické Lamborghini.

V tomto článku sa pozrieme na tie najdrahšie SUV, ktoré si môžete momentálne kúpiť. Pripravte sa na astronomické ceny a unikátne modely so super výkonom a technológiami.

Autá na predaj

Autá na predaj. Zdroj: shutterstock.com/BELL KA PANG

Najdrahšie SUV z druhej ruky

Aktuálne najdrahšou ponukou na predaj na bazare s ojazddenými autami je vozidlo značky Lamborghini Urus URUS z roku 2021 s výkonom motora 478 kW (650 PS) a benzínovým pohonom.

Čo ho robí výnimočným a koľko stojí?

Auto má najazdených iba 6 421 km a je vybavené 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Vozidlo má karosériu typu Combi, 4×4 pohon, 5 dverí a kapacitu pre 5 osôb. Farba exteriéru je metalíza a interiér zdobí biela koža.

Medzi jeho vybavenie patrí bezkľúčové štartovanie, elektrické sedadlá, parkovací asistent, elektrický šíber, športové predné sedadlá, a rozšírený systém reproduktorov. Vozidlo má úplnú servisnú históriu. Z ceny 640 000 € možno odpočítať DPH.

Toto luxusné auto so špeciálnou úpravou MANSORY +VENATUS EVO P820+ priťahuje pozornosť aj svojimi doplnkovými funkciami ako je elektrická panoramatická posuvná strecha, predné komfortné sedadlá s vetraním a vyhrievaním, tmavé sklá od stredného stĺpika smerom dozadu, a ambient osvetlenie.

Ferrari v cene domu

Na predaj ponúkajú aj Ferrari 812 Superfast, SUV s benzínovým motorom 6.5 V12, ktoré poskytuje výkon 588 kW (799 PS). Tento model z augusta 2021 má najazdených iba 12 011 km.

Je vybavený automatickou sekvenčnou prevodovkou a pohonom na zadné kolesá. Auto má dvojdverovú karosériu a ponúka exkluzívnu farebnú kombináciu Canna di Fucile s interiérom Cioccolato.

Výbava

Medzi klúčové vlastnosti auta patrí rozsiahla bezpečnostná výbava vrátane 6 airbagov, ABS, alarmu a rôznych asistentov, ako je asistent jazdných pruhov a parkovacie kamery.

Komfort zabezpečuje automatická klimatizácia, elektricky nastaviteľné vyhrievané sedačky, multimediálny systém s Apple CarPlay a Android Auto, navigačný systém a viac.

K ďalším prvkom patrí bohatý balíček karbónových doplnkov, ako sú karbónové vložky do palubnej dosky či vonkajšie prahy z karbónu, vysokovýkonný HiFi systém a 20-palcové kované diamantové pretekárske kolesá.

Auto je z prvých rúk, garážované, má kompletnú servisnú históriu a je stále v záruke. Cena vozidla je 365 000 €. Je tiež možný odpočet DPH, úver, leasing či výmena.

Očarujúci hybrid s exkluzívnym interiérom

Späť
Strana 1/3Ďalej
Autor:
Vanessa Massayova
Vanessa Massayova

Pochádza z Bratislavy, kde vyštudovala ruské a východoeurópske štúdiá na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Žurnalistika bola najskôr iba jej hobby, neskôr sa však stala redaktorkou v Startitup. Teraz sa v Kryptomagazíne venuje aktualitám a zaujímavým témam.