ANKETA – Dosiahne Bitcoin tento týždeń nové historické maximum?

0

Trh s kryptomenami má za sebou zaujímavé dni. Niesli sa v znamení korekcie, aj keď dva coiny žiadne prepady nezaujímajú. Ethereum včera otestovalo hladinu 3500 USD a Dogecoin aj dnes dosiahol nové ATH, keď skočil na 70 centov. Aj Binance Coin BNB je blízko svojho maxima a zobúdza sa dokonca aj Litecoin LTC.

Bitcoin stúpa vďaka silnému fundamentu z Ameriky

Ale čo Bitcoin? To je otázka za milión! Bitcoin nateraz pokračuje v konsolidácii v pásme 53-58 tisíc dolárov.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

V posledných dvanástich hodinách však zaznamenal celkom zaujímavý skok. Zo spodnej hranice konsolidačného pásma vystrelil k tej hornej a aktuálne sa obchoduje za 57 500 dolárov.

Dôležité: Uniswap v3 je tu! – Prišiel čas pripraviť sa na nový DeFi boom?

Banky chcú Bitcoin!

Tento prudký rast môžeme pripísať silnému fundamentu z USA. Americké banky už dlho sledujú tok financií do trhu s kryptomenami a nepáči sa im, že im takto uteká biznis. Stovky bánk dnes vyjadrili záujem o kryptomeny. Prístup k Bitcoinu plánujú sprostredkovať svojím zákazníkom cez New Yorskú fintechovú spoločnosť NYDIG, ktorá má partnerstvo s licencovanou firmou Fidelity.

Nálada na trhu s kryptomenami po dnešnom oznámení stúpla a zdá sa, že Bitcoin nabral stúpajúcu trajektóriu. Ako vysoko sa až dostane? Mieri na nové historické maximum?

Dosiahne podľa vás Bitcoin tento týždeń nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť a nakúpte nejaké kryptomeny. Bitcoin, Ethereum a stovky ďalších coinov nájdete na burze Binance. Ide o kvalitnú, overenú a bezpečnú burzu, ktorá vás nebude okrádať na skrytých poplatkoch.

Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na nákup/predaj kryptomien.

Bitcoin zase stúpa! Stovky amerických bánk budú HODLovať BTC pre svojich zákazníkov

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.