Analýza ICO Aimedis (AIM) – Medicínske ICO roka môžete získať s až 65% bonusom

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Aimedis tvorí novú platformu a ekosystém pre zdravotnú starostlivosť. Projekt má spájať niekoľko dimenzií naraz. Od spájania sociálnych sietí až po umelú inteligenciu, ktorá ma zabezpečovať bezproblémové fungovanie celého ekosystému. 

Ako kúpiť AIM tokeny s až 65% bonusom, nájdete na konci článku.

Čo je Aimedis?

Začnime s tým, prečo je blockchain dôležitý pre zdravotnícke dáta. Sú to totiž tie najintímnejšie informácie o každom z nás. Rovnako ako si na peňaženke uchovávate svoje kryptomeny, si môžete identickým spôsobom uchovávať rôzne dôležité dáta. Rýchlo sa ukázala aplikácia blockchainu pre zdravotníctvo, kedy budú mať pacienti vďaka blockchain technológii možnosť kompletne nakladať so svojimi dátami.

Aimedis však nekončí len pri zabezpečení dát o vašom zdraví. Tím ide ešte o niečo ďalej a buduje komplexnú infraštruktúru, ktorá v sebe zahŕňa všetko potrebné na to, aby užívateľ mohol mať svoje zdravie pod kontrolou pomocou jednej platformy.

Projekt v sebe spája niekoľko faktorov. V prvom rade je to bezpečné úložisko dát, ktoré patrí výhradne užívateľovi. Ďalej tvorí medicínsku platformu, kde si priamo v aplikácii budete môcť zjednávať schôdzky, používať videochat s doktormi, alebo si nechať predpísať lieky. Poslednou dôležitou dimenziou projektu je tvorba sociálnej siete, kde si pacienti budú môcť medzi sebou pomáhať a tvorcovia kvalitného obsahu budú odmeňovaní.

Inštitucionálne zázemie a tím lekárov

Každé ICO je priamo závislé od toho, ako dobre poskladá svoj tím a z akých podmienok vychádza. Projekt má veľkú výhodu v tom, že má už existujúce zázemie a spolupracuje s približne 20 nemocnicami, 5 nemocničnými reťazcami a to v 4 krajinách. K tomu sa môžu pripočítať aj dve farmaceutické spoločnosti.

Široký tím je tvorený z veľkej časti doktormi a vývojármi aplikácií. Nevýhodou projektu je absencia skúsených blockchain vývojárov. Tím sa skladá z 20 ľudí a hlavne medzi poradcami sú vidieť doktori s dlhoročnými skúsenosťami a mnohými profesorskými titulmi.

Pri tvorbe zdravotníckej aplikácie je skutočne nutné, aby sa na nej podieľali ľudia z praxe a tím tak dokázal vytvoriť dostatočne uspokojivú verziu nielen pre pacientov, ale aj pre lekárov a samozrejme tiež pre celé nemocnice. V tomto vidím najväčšiu výhodu projektu. Absencia skúsených blockchain vývojárov je však slabou stránkou.

Aimedis architektúra

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Projekt Aimedis zvolil architektúru dvoch blockchainov. Jeden privátny blockchain a druhý verejný, na ktorom budú fungovať tokeny. Privátny blockchain potom bude udržiavať dáta užívateľov. Rozdiel medzi verejným a privátnym blockchainom je, že na verejný blockchain sa môže pripojiť a podieľať na udržiavaní siete ktokoľvek, zatiaľ čo na privátny blockchain sa môže pripojiť iba ten, kto má pozvánku. Medzi známe kryptomeny s privátnym blockchainom patrí napríklad Ripple.

Čo to znamená pre užívateľov? Privátny blockchain v prvom rade prináša vyššiu mieru bezpečia, pretože spoločnosť si do svojho blockchainu zlých hráčov nepustí. Na druhej strane tým potom trpí samotná decentralizácia, ktorá je u privátnych blockchainov na nižšej úrovni. Od užívateľa to tak vyžaduje istú mieru dôvery v spoločnosť, ktorá tento blockchain prevádzkuje. Vo väčšine prípadov sa dá overiť miera decentralizácie a potom je na každom užívateľovi, či sa rozhodne veriť či neveriť.

Záver a hodnotenie

Aimedis prichádza s potrebným konceptom, silnou víziou a tímom lekárov, ktorí dobre poznajú medicínske prostredie. Ich vízia dobre reprezentuje potreby moderného zdravotníctva. Úspech projektu bude priamo závislý od počtu nemocníc a rozsahu, v ktorom bude v zdravotníctve táto technológia prijatá.

Projekt sa vyznačuje pomerne značnou mierou centralizácie (netýka sa verejného blockchainu, na ktorom budú fungovať AIM tokeny). V prvom rade k väčšej centralizácii prispieva privátny blockchain na uchovávanie dát užívateľov a v druhom rade implementácia služieb Aimedis. Ak sa rozhodnete investovať do projektu, tak viac investujete do samotnej spoločnosť než do decentralizovanej meny. Bude potom výrazne záležať na tom, ako sa spoločnosti bude dariť a ako sa jej podarí nadviazať kontakty. Zatiaľ to vyzerá, že projekt má našliapnuté dobre.

Revolučné môže byť použitie umelej inteligencie, pretože už dnes sa vie, že táto technológia môže výrazne pomôcť s diagnostikou a celkovo posilniť zdravotníctvo ako celok.

Nakupujte cez BRIC Invest s až 65% bonusom!

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou BRIC Invest, ktorá zaň nesie zodpovednosť.

V dobe písania článku prebieha predpredaj tokenov. Ak nakúpite AIM tokeny cez BRIC Invest, môžete získať až 65 % tokenov navyše v prípade, že tokeny budú na jeden rok zamknuté. Pri nákupe bez uzamknutia tokenov môžete získať až 35 % tokenov navyše. Predpredaj tokenov prebieha do 26.6.2018 a potom bude nasledovať verejné ICO.

Celkom bude existovať maximálne 600 000 000 AIM tokenov, z toho 300 000 000 ide do predpredaja a následne do ICO. V prípade, že sa všetky tokeny nepredajú, budú nepredané zásoby zničené a celkový počet tokenov sa zníži. AIM tokeny sú postavené na ERC 20 štandarde a môžu byť uložené na ETH kompatibilných peňaženkách.

Nakúpiť AIM tokeny môžete na stránkach spoločnosti BRIC Invest.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre