Po prudkom dumpe na Bitcoine aktuálne čakáme, či bude predajná smršť pokračovať. Ja som osobne kontroloval koreláciu medzi Bitcoinom a niektorými highcaps a veľmi sa mi páčilo, ako sú niektoré highcapy veľmi odolné proti destabilizácii trhu. My sa na niektoré z nich teraz pozrieme.

ETH/BTC

Ethereum je podľa môjho názoru aktuálne najsilnejší altcoin a zároveň začínajú vychádzať pozitívne správy ohľadom vstupu inštitúcií do Etherea. Môže na to mať aj vplyv to, že Čína pozastaví výrobu GPU pre ťažbu Etherea, takže sa zníži ponuka tejto kryptomeny.

analýza ETH/BTC
analýza ETH/BTC

Zásadným momentom bolo prerazenie silnej rezistencie, ktorá sa teraz stáva supportom. Aktuálne korekcia na tento support je na upokojenie pohybových indikátorov. Ethereum aktuálne naberá silu na ďalší impulzívny pohyb až k bodu kontroly.

Zaujala vás táto analýza? Som hlavný trader a spoluvlastník spoločnosti Crypto Kingdom. Píšem tiež analýzy na Trading11. Ak máte záujem o moje signály a analýzy z T11, zvážte kúpu nášho spoločného členstva. Odkaz na kúpu nájdete tu.

LTC/BTC

Litecoin má podobnú konštrukciu ako Ethereum a tiež bod kontroly vyššie, než je aktuálna cena. Ziskový potenciál je o niečo nižší ako pri Ethereu.

Highcaps, Analýza ETH, LTC, ADA – Highcaps sú stále veľmi silné!
analýza ltc/btc
analýza ltc/btc

Litecoin dnes pripisuje približne 6 % zisk a prakticky dáva najavo, že keď sa Bitcoin trochu pohne, tak Litecoin pridáva oveľa viac percent. Celá táto situácia ženie dominanciu veľmi dole, tam môžeme spadnúť pokojne až k 54 %.

ADA/BTC

Cardano má obrovskú podporu sentimentu a zároveň ľahko rozdielny graf od vyššie zmienených hlavne kvôli svojmu drvivému downtrendu, ktorý vytvára silné rezistencie.

analýza ada/btc
analýza ada/btc

Cardano sa nedostalo až na hlavný support, preto by som riešil vstup na dve časti. Jedna teraz a druhá časť práve až na dotyku zeleného supportu. Cardano má profit pomerne vysoko a tvoriaca sa divergencia na CCI si o ten výstrel úplne hovorí. Ten graf je jednoducho ready!

Záver analýzy

Ja osobne som mám ten názor, že nás čaká ďalšia rely celého marketcapu, len dochádza k naberaniu síl. Páčia sa mi highcaps, ako sú odolné a tento rok im bude patriť svet spolu s Bitcoinom. Celý cyklus začína štartovať absolútne správne.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Ján Čuraj.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of