Pokus o manipuláciu trhu pomocou emailu
Pokus o manipuláciu trhu pomocou emailu Zdroj: shutterstock.com/SittipongPhokawattana

Bitcoin za posledných 48 hodín predviedol opäť veľké rallye okolo 2 000 USD. My sme s Mikeom túto situáciu perfektne predikovali a boli na trhu s pomerne zaujímavým kapitálom. Teraz po splnení profitov čakáme, čo bude s Bitcoinom ďalej. Poďme to poriadne rozobrať.

60 minútový graf Bitcoinu

Graf Bitcoin za posledných 24 hodín predviedol manipulované swingové rallye, ktoré by sme mohli prirovnať k tvorbe „bart“ patternov. Síce je kvôli tejto manipulácii veľmi nebezpečný a trh je opäť ťahaný skupinkou, ktorá môže trh kedykoľvek vyliať. Čo sa im čiastočne podarilo a plno ľudí vyrektovali na stop-lossoch.

5 minútový graf Bitcoinu

Sedel som celý večer a časť noci nad orderbookom Bitmexu. Push hore a následne držanie ceny v úzkom koridore. Nahromadilo sa a prišiel ďalší push hore. Takto dáva skupinka jasne najavo, že má trh pod palcom. Zle sa v tom obchoduje, pretože kedykoľvek môže zo swingu pustiť trh nadol a vytvoriť „bart“ pattern. To urobili o 12:00, kde pustili trh dolu.

Vo videu sa môžete pozrieť na moju stratégiu, ktorú som používal na rast Bitcoinu a prakticky pár minút pred prvým výstrelom som rapídne doplnil BTC portfólio. Vždy je dôležité mať scenáre, ktoré človeka dovedú k ziskovému tradingu. Prudké pohyby Bitcoinu ku kryptomenám zatiaľ patria, preto je potrebné mať plán.

Záver analýzy

Osobne som vystupoval z Bitcoinu už na 12 300 USD niekedy v noci a nezúčastnil som sa toho pohybu na 12 800 USD, pretože celá situácia sa mi zdala veľmi nebezpečná. Celú situáciu som mapoval pre VIP členov Crypto Kingdom v priebehu noci.

Teraz budem kupovať podľa aktuálneho scenára. Ak Bitcoin vystrelí na horný top k 12 500 USD, budem BTC nakupovať. Inak zostávam vo fiate. Moja stratégia je aktuálne konzervovanie ziskov a stráženie si možnosti prudkého pádu. Stačí teraz si strážiť swing a vstupovať až po prieraze lokálnych rezistencií, tak ako to vidíte na grafe.

Čo čítať ďalej?

Skutočný príbeh – Z tohto učiteľa sa stal TOP ICO poradca – Ako to dokázal?

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ján Čuraj.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.