Ako zarábať peniaze: Top investičné stratégie pre rok 2024

  • Toto sú tipy obchodných stratégií určené pre kryptomenový trh.
  • Trh kryptomien by mohol stúpať aj najbližší rok.
  • Tieto stratégie môžeme aplikovať na rok 2024 a 2025.
Novinky Ako zarobiť peniaze na kryptomenách
Ako zarobiť peniaze na kryptomenách. Zdroj: shutterstock.com/Bigc Studio/hallojulie/Volodymyr TVERDOKHLIB
BITmarkets BITmarkets

Trh kryptomien je veľmi volatilný, preto je potrebné mať svoje emócie na uzde a striktne dodržiavať dopredu stanovené pravidlá a stratégie obchodovania. Najväčší nepriateľ pri investovaní ste vy sami sebe. Ak si ale vyberiete tú správnu stratégiu, môžete byť v investovaní do kryptomien omnoho viac efektívnejší.

V tomto článku vám ukážeme zopár tipov, ako vybudovať svoju investičnú stratégiu. Nemusíte ich slepo kopírovať, ale môžete si ich aplikovať na svoje potreby. Neexistuje jedna jediná najlepšia stratégia, ale investor by si napriek tomu mal dopredu spísať pravidlá obchodovania bez ohľadu na to, aký prístup aplikuje.

Vďaka dopredu danej stratégii vaše šance na vyšší profit zásadne stúpnu. Avšak, pamätajte, že bez ohľadu na to, kam cena smeruje, musíte byť vždy pripravený na oba scenáre a nepanikáriť. Stratégie, ktoré si ukážeme, sú jednoduché a pre každého. Navyše ich aplikujeme na rok 2024 a 2025.

Dlhodobý rast Bitcoinu

Dlhodobý rast Bitcoinu. Zdroj: TradingView

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah
Späť
Strana 1/5Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.