Mobil reklama GuardiannnPC reklama Guardiannn

7 stránok, ktoré vám zabezpečia slušný mesačný zárobok. Stačí vám len pripojenie k internetu

  • Práca z domu je stále rozšírená, avšak má dva významy.
  • Slušne si zarobiť dokážete aj popri svojej práci, stačí vám počítač a pripojenie k internetu.
Novinky 7 stránok, ktoré vám zabezpečia slušný mesačný zárobok
7 stránok, ktoré vám zabezpečia slušný mesačný zárobok. Zdroj: Shutterstock.com/Soloviova Liudmyla, Jaroslav Moravcik
BitmarketsBitmarkets

Práca z domu sa za posledné roky stala populárnejšou, a to nielen pre pandémiu, ktorá mnohých prinútila prehodnotiť spôsob, ako zarobiť. Viacerí zisťujú, že práca z domu môže byť pohodlná, flexibilná, a čo je najdôležitejšie, zisková.

Ak hľadáte možnosti, ako si privyrobiť stovky eur mesačne bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie domova, prinášame vám zoznam desiatich platforiem, ktoré vám to umožnia.

Z domu pracuje minimum Slovákov

Portál webnoviny.sk uvádza, že v súčasnosti na Slovensku pracuje z domu 13,1 percenta ľudí. V porovnaní s ostatnými krajinami Európskej únie je toto číslo nízke. Nižší podiel pracovníkov z domu majú len Rumuni, Gréci, Maďari a Bulhari. Čo sa týka porovnania s obdobím počas pandémie, číslo je taktiež nižšie. V tomto období na Slovensku pracovalo z domu 15 % ľudí, čo je podľa Eurostatu maximum.

1. Upwork

Upwork patrí k najväčším platformám pre freelancerov na svete. Ponúka rôznorodé príležitosti, a to napríklad v oblasti písania, programovania, marketingu, dizajnu a v mnohých ďalších odvetviach.

Obrovskou výhodou je, že môžete pracovať buď na krátkodobých, alebo na dlhodobých projektoch. Ak ovládate jazyky, ešte lepšie. Svoje schopnosti totiž môžete ponúknuť klientom z celého sveta.

Na záver stačí dodať, že so správnym prístupom a šikovnosťou si na tomto webe môžete zarobiť mesačne stovky až tisíce eur.

2. Shutterstock

Ste nadaný fotograf alebo grafik? Fotobanky, najmä Shutterstock, sú pre vás tou správnou voľbou. Províziu získate z každej predanej fotografie alebo grafiky. Stránka Shutterstock bola založená ešte v roku 2003. Zaujímavosťou je, že v roku 2017 sa zo stránky stiahlo až viac ako 17,2 milióna obrázkov, uvádza portál Ecwid.

Ak sa rozhodnete uviesť svoje fotografie na trh, počítajte s tým, že vám bude odpočítaných až 30 % z predajnej ceny fotografie, pričom konečné percento sa môže líšiť v závislosti od veľkosti obrázka. Výplaty sa pohybujú na úrovni od 0,25 do 28 amerických dolárov.

Pokiaľ sa rozhodnete pre túto prácu, odporúčame vám zachovať si autorské práva na svoje fotografie. Len tak ich budete môcť ponúkať aj na iných stránkach.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 76 % účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.
Späť
Strana 1/3Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Karina Daráková
Karina Daráková

Karina Daráková pochádza spod Tatier a vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. V minulosti pôsobila v Novom Čase a na pozícii vedúcej domáceho spravodajstva v Startitup. V Kryptomagazine sa venuje ekonomickým a realitným témam.