Vytvorte si ziskovú stratégiu – Príďte na Workshop!

0

Nedávno sme vás informovali o súťaži, kde ste mohli vyhrať v hlasovaní o cene Bitcoinu (okrem iného) i vstupný lístok na celodenný tradingový workshop od Crypto Kingdom. Prvý workshop v Prahe mal veľký úspech a preto sme sa rozhodli ho usporiadať znova v Olomouci.

[caption id="attachment_34318" align="aligncenter" width="1024"]Workshop, Vytvorte si ziskovú stratégiu – Príďte na Workshop! Tradingový workshop komunity Crypto Kingdom v Prahe[/caption]

Základné informácie o workshope

  • Workshop sa koná 30.11.2019 v Olomouci
  • Začína sa od 10:00 a predpokladaný koniec 18:00
  • Lektori sú traderi Crypto Kingdom – Jan Čuraj a Michal Majzlík
  • V cene je obed a priebežné občerstvenie (káva, bufet, voda)
  • V cene sú výukové materiály, tričko Crypto Kingdom a vstup do trading chatu
  • Na workshope bude i plno súťaží o ceny

Workshop je zameraný na zlepšenie zručností v našich signáloch tzn. krátkodobé obchodovanie, ako na Bitcoine, tak altcoinoch. Začíname rýchlou teóriou a posunieme sa na praktickú časť obchodovania kryptomien.

Nemáš ziskovú stratégiu na kryptomenách?

Nevadí, pretože práve na workshope ti ukážeme možnosti obchodovania kryptomien so zameraním práve na altcoiny, ktoré majú vysokú volatilitu. Ďalej je dôležité svoju stratégiu starostlivo otestovať. Zároveň sa budeme snažiť maximálne sa ti individuálne venovať a všetko ti vysvetliť, aby si po workshope mohol ziskovo tradovať.

Nepremeškaj 25 % zľavovú akciu

Rozhodli sme sa poskytnúť čitateľom Kryptomagazinu zaujímavú 25 % zľavu. Môžete tak zlepšiť svoje schopnosti v samotnom tradingu. Zľava bude trvať len 48 hodín a aktivuje sa kliknutím na odkaz TU, kde nájdete zároveň i viac informácií o workshope!

Workshop je nielen pre pokročilých, ale aj pre začiatočníkov. Budeme sa na teba tešiť v Olomouci!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre