Pred dvomi rokmi sa na verejnosť dostali tri videá zo zdrojov americkej armády, ktoré zachytávajú UFO. Aj keď videá boli tajné, dostali sa na internet a zanechali veľa otázok. Čo pred nami Američania taja? Sú v kontakte s niekým z inej planéty?

Overila sa pravosť nahrávok

Tri videá zo zdrojov americkej armády, ktoré zachytávajú UFO, boli potvrdené ako pravé. Zachytávajú tzv. „neidentifikované vzdušné javy“, avšak že by sa jednalo priamo o mimozemšťanov, to sa povedať nedá. Z vyjadrení je zrejmé, že sa zámerne snažia vyvarovať označenia UFO, teda „neidentifikovateľný lietajúci objekt“ (Unidentified Flying Object). Nikto totiž nevie, či sa jedná o hmotné objekty, alebo atmosférické javy.

Mohlo by vás zaujímať: Prečo sa nám nikdy nepodarilo domestikovať zebru?

Potvrdenie pred „útokom“ na A51

Začalo to ako neškodný vtip, ktorého sa však chytili milióny ľudí a náhle sa o facebookovú udalosť, ktorá navrhuje zaútočiť na Oblasť 51, muselo zaujímať i americké letectvo, ktoré má na tomto mieste tajnú základňu. Deň útoku bol stanovený na 20. september, čo je dnešný deň. Zrovna pred touto udalosťou prišlo vyjadrenie o nahrávkach, čo mi príde ako bodnutie do osieho hniezda. Predsa len, veľa ľudí túto udalosť berie vážne, a tak by som sa nedivil, keby oznámenie o UFO bolo ako podnet na útok na základňu.

Čo čítať ďalej?

[Teória] Kto vytvára kruhy v obilí?

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of