To vážne? Koho má presvedčiť táto hlúpa reklama na ČSOB?

1

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Občas sa na internete objaví tak hlúpa reklama, že sa človek nad ňou začne zamýšľať. Odlíšiť sa v záplave internetových bannerov a krátkych reklamných videí je náročné a zacieliť na niektoré nižšie ľudské pudy môže byť dobrá stratégia. Chytľavá hudba, zaujímavé fraktálne vizuály, zvuky z hier, zvláštne 3-sekundové klipy a slogan „Aj platenie môže byť FUN.“ Takto vyzerá najnovší pokus ČSOB prilákať mladú generáciu.

A úprimne si nie som istý, či je to geniálne, alebo totálny fail. Ale tak.. píšem o ich reklame na svojom webe takže hádam, že uspeli. Mrknite na video (hore) a dajte vedieť, aký je váš pohľad?

Páči sa vám reklama na ČSOB?

View Results

Loading ... Loading ...

Reklama je možno fajn, ale správa ktorú vysiela už nie

Každopádne… kvalita reklamy je jedna vec a jej obsah vec druhá. Na tomto webe nemáme tendenciu podporovať tieto skostnatené platobné inštitúcie s mizernými produktami. A platiť môže byť zábava? No, neviem či je počas krízy vhodné nabádať deti aby sa zbavili svojich cez leto zarobených peňazí.

Hrozí nám ďalšia karanténa a uzatvorenie ekonomiky a potom sa nám zíde každý cent. Takže našim mladším čitateľom by sme radi odkázali: Neplaťte, nie je to sranda. A je jedno, aké zvuky vydáva platobná aplikácia od ČSOB. A vôbec, keď už chcete banku, nevyberajte si ju podľa toho, koľko 3-sekundových klipov má v reklame.

Platenie nie je zábava, rovnako ako peniaze samotné. A keď už zarábate, mali by ste si naštudovať, odkiaľ vlastne peniaze pochádzajú, ako fungujú a ako sa vyvarovať nechutným pascám, do ktorých vás systém v najbližších rokoch zavedie (alebo už zaviedol).

Toto je najväčšia finančná chyba, akú môžete urobiť

Pre tento účet sme vytvorili aj zoznam videí s popismi:

FED – Najväčší podvodníci na svete – Súkromná firma, s výhradným právom tlačiť doláre

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Peter

Videli ste film Absurdistan? Keď pozerám na tú reklamu, sme stále bližšie a bližšie… Ďakujem redakcii za nadhľad a zdravý postoj k peniazom.