Circle-usd-coin

Circle – Nástup nového kryptodolára

Fintech spoločnosť Circle pod záštitou investičnej banky Goldman Sachs a kryptomenového gigantu Bitmain oznámila plánované spustenie kryptomeny Circle USD Coin (USDC), ktorej trhová cena...
aimedis ico bric invest

AIMEDIS – eHealth ICO roka – až 65 % bonus na nákupy do 10....

Vážení potenciálni zákazníci spoločnosti Aimedis, predovšetkým by ste sa vám radi poďakovali za váš záujem o spoločnosť BRIC INVEST a za dôveru, ktorú ste...
slovensko vlajka bitcoin dane

Zdaňovanie kryptomien je aj napriek novej regulácii stále nejasné

Bratislava – 27.6.2018 -  Virtuálne meny zaznamenali za uplynulý rok ohromný boom. Vďaka tzv. kryptomenám zbohatlo už aj na Slovensku viacero ľudí a začali sa...
natalya-kaspersky-1

Počet obetí nelegálnej ťažby kryptomien sa zvýšil o 44 % – cieľom útokov je...

27. jún 2018 - Počet používateľov internetu, ktorí boli napadnutí škodlivým softvérom na ťažbu kryptomien, sa zvýšil medziročne z 1,9 milióna na 2,7 milióna. Štatistiky za posledných 24 mesiacov ukazujú, že ťažiari sa čoraz viac zameriavajú na rozvíjajúce sa trhy a zneužívajú používateľov internetu v týchto regiónoch na zvýšenie príjmov.

Spoločnosť Aimedis uzatvára strategické partnerstvá – nakupujte ICO s až 65% kombinovaným bonusom

O Aimedis sme už na našom portáli niekoľkokrát písali. Ide o jeden z najzaujímavejších projektov, ktoré tento rok prejdú fázou ICO a my v...
digipay

Kryptomeny pre laikov – Slovenský projekt DiGiPAY

10. júna 2018 bol oficiálne spustený projekt DiGiPAY, za ktorým stojí slovenská firma firma Uver s.r.o. z Bratislavy a jej  konateľ/autor projektu Ing. Miroslav Plocháň. Projekt pod sloganom „KRYPTOMENY PRE LAIKOV“ si kladie za cieľ zjednodušenie spôsobu prístupu ku kryptomene Bitcoin a zjednodušenie platieb Bitcoin
darujklik

Darujklik.sk umožní ťažbu kryptomien v prospech charity

Charitatívny projekt pomáha zarábať potrebné peniaze prostredníctvom ťažby kryptomien.
etoro slovakia bratislava kryptomagazin

Online sociálna investičná platforma eToro s 9 miliónmi užívateľov si vybrala Slovensko na test

BRATISLAVA, 8. júna - Najväčšia online sociálna investičná platforma súčasnosti, izraelská spoločnosť eToro, si Slovensko vybrala ako prvú krajinu na usporiadanie svojej investor roadshow. Zástupcovia spoločnosti sa rozhodli práve na Slovensku otestovať priame stretnutie s klientmi.
press-releases-featured

Publikujte na Kryptomagazine tlačovú správu ZDARMA a oslovte tak desaťtisíce potenciálnych zákazníkov

Kryptomagazin podporuje začínajúce, aj rozbehnuté firmy, ktoré sa zameriavajú na kryptomeny. Každý úspešný biznis potrebuje zákazníkov. Tento priestor je určený pre vás. Požiadajte o uverenie tlačovej správy na našich weboch ZDARMA!

TLAČOVÉ SPRÁVY

Kryptomagazin podporuje začínajúce, aj rozbehnuté firmy, ktoré sa zameriavajú na kryptomeny. Každý úspešný biznis potrebuje zákazníkov. Tento priestor je určený pre vás. Požiadajte o uverenie tlačovej správy na našich weboch ZDARMA! (vyhradzujeme si možnosť odmietnuť, prípadne pred publikovaním s vaším vedomím upraviť tlačovú správu)

Napíšte nám na e-mail [email protected]

Garantujeme vám lukratívne umiestnenie na našej titulke po dobu minimálne 12 hodín. Pre urýchlenie publikácie by tlačová správa nemala mať viac ako 1000 slov a jediný odkaz na oficiálnu stránku projektu. Affiliate linky a odkazy mimo oficiálnych kanálov sú zakázané.

Tlačové správy zdarma sa neindexujú na prehliadačoch (noindex, nofollow).

——————————

Chcete u nás publikovať sponzorovaný článok alebo máte záujem o zložitejšiu marketingovú kampaň na Slovensku, v Česku a Poľsku? Tu nájdete viac o reklamných možnostiach na Kryptomagazine.

PRESS-RELEASES

Kryptomagazin supports cryptocurrency-related businesses. Every successful company need customers. This space is here for you! Apply for FREE press-release publication on our websites. (we reserve the right to decline or edit your press-release)

Send us an e-mail at [email protected]

We guarantee a lucrative placement of your press-release on our front page for at least 12 hours. To speed up the process, your press-release should not be more than 1000 words long and contain one backlink official to the official company website only! (no affiliate links).

Free press-releases are published as noindex and nofollow.

——————————

Do you want to publish sponsored story and reach hundreds of thousands of potantial customers? Are you interested in mor complex add campaign in Slovak and Czech republic and in Poland? Find more info. here.

PolandCzechSlovakia