[TIP] Forma zárobku? S Mintos požičiate firme alebo jednotlivcovi! Ako na to?

2

Po nedávno prezentovanom BTCloan a známej službe NEXO predstavujeme zatiaľ najprepracovanejší systém úverov. Volá sa Mintos! Zoznámime vás stručne s funkciami. Upozorňujeme, že tento systém (zatiaľ) neakceptuje kryptomeny. Len FIAT rôznych krajín.

Perfektne spracovaný a prehľadný filter žiadostí o úver!

Po úspešnej a jednoduchej registrácii, ktorú vykonáte TU, vás privíta prehľadné prostredie s výborným bočným filtrom. V záložke Invest prejdením na bočný filter si viete nastaviť, v akej krajine chcete poskytnúť úver, v akej mene, oblasť pôžičky (pôžička na auto, atď.) a aj rating. Rating by mal hovoriť o veľkosti rizika pôžičky.

Riziko? Rating? Prečo?

Samozrejme, nič nie je bez rizika a aj tu viete o peniaze v prípade problému prísť. A+ je najlepší rating a mal by zabezpečiť minimálne riziko. Mávajú ho väčšinou spoločnosti, ktoré nejakú dobu fungujú. Väčšinou sa však stretnete s ratingom B+,B- a viac. Do vyšších idete s vyššou mierou rizika. Samozrejme, na riziko má vplyv aj hodnota žiadaného úveru a úroková sadzba, ktorú dotyčná firma alebo jednotlivec ponúka.

Rozdiel oproti BTCpop?

Základným rozdielom oproti BTCpop, ktorý sme recenzovali pár článkov dozadu, je ten, že Mintos zatiaľ nerobí s kryptomenami, ale len s FIATom. Konkrétne s 12-timi svetovými menami. V BTCpop viete prispieť na úver, ale aj o úver požiadať. Táto funkcia zatiaľ v Mintose pri zriadení bežného účtu nie je. A rozhodne to, že na BTCpop je za týždeň max. 10 úverových žiadostí, na Mintos sú ich stovky.

Tipy a postrehy!

Veľkou výhodou je nastavenie tzv. Auto invest strategy. Spočíva v tom, že si nahráte financie na účet Mintos rozhrania a následne si zvolíte jednu z troch možností automatických investícií. Týmto spustíte tzv. BOTa. Ten ale nebude slúžiť na trading, ako to niektorí poznajú, ale na vyberanie klientov, ktorým z vášho obnosu požičia financie. Je možné ho nastaviť aj custom režim, čo len odporúčame. Vtedy budete mať pod kontrolou všetko a nastavíte si automatické investície iba do tých žiadostí o úver, ktoré budú kritériám vyhovovať.

Na záver ponúkame odporúčané nastavenie viacerými používateľmi, ktorí už majú s Mintos projektom svoje skúsenosti viac ako rok. Pozor! Samozrejme sa toho nemusíte držať. Je to vo vašich rukách:

  1. Nepoužívať Auto Invest.
  2. Používať Secondary Market, ktorý je viac profitabilný.
  3. Neinvestovať na rating horší ako B-.
  4. Investovať na long term.
  5. Používať zdravý rozum 🙂

Ročné výnosy udávajú používatelia na 15-18 %, čo je myslím niečo, čo len tak niekde nedostanete 🙂

Čo čítať ďalej?

[Správy] Neznáma veľryba presunula jednu miliardu dolárov v BTC – Päť blockchain projektov, ktoré musíte sledovať

 

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DonMorelloDoe Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Doe
Guest

jajaaaaj…sorry chlapci…na Mintose posobim uz par rokov a horsiu „recenziu“ som este necitala…nehovoriac o vasom skrytom linku s refferalom, len aby sa k vam kotulali peniaze a nikto o tom nevedel…mohli ste to aspon spomenut v clanku…k tomu vasmu navodu…ten moze byt tak platny pre akciovy trh, alebo dlhopisovy ale nie pre p2p pozicky…