Dnes je pondelok a my prinášame opäť prehľad najčerstvejších správ. Čo sa v tých dnešných dozviete? Akcie opäť otvorili v červených číslach, miner ovládol BSV sieť a veľa ďalšieho.

Na našom YouTube kanáli BitLink práve vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Bitcoin SV má problém

Bitcoin SV je nielen nebezpečný, ale aj zle navrhnutý a náchylný na 51% útok. Náchylnosť BSV na tieto útoky je spôsobená faktom, že ide o fork Bitcoinu a používa rovnaký ťažobný algoritmus. To umožňuje minerom Bitcoinu (BTC) ťažiť s rovnakými strojmi aj BSV. Bitcoin však má neporovnateľne väčší hashrate a je prakticky nemožné na ňom realizovať 51% útok.

Akciové indexy na novom dne

Ani počas dnešného dňa po otvorení akciových trhov v Amerike sa nám to na portfóliách nezazelenalo. Opäť sme prežili jeden z tých horších dní. Len malý zlomok akcií a indexov je za posledných 24 hodín v zisku. Zvyšok aktív výrazne stratilo na hodnote.

Viac o aktuálnej situácii na trhu sa dozviete v tomto videu.

Bitmain oznámil predaj nových ASIC minerov S19

Bitmain oznámil, kedy bude dostupné prvé ASIC miner S19. Podľa oficiálnych vyjadrení sa údajne nové zariadenia dajú kúpiť, nie však na celom svete. Iba na domácej pôde. Séria Antminer S19, označená ako „budúcnosť ťažby“ je dostupná v niekoľkých variantoch. K dispozícii sú modely 95 TH/s, 90 TH/s, 110 TH/s a 105 TH/s.

FED je rovnaký podvod ako OneCoin

Prezident Federálnej rezervnej banky, Neel Kashkari v rozhovore pre CBS uviedol, že vo „federálnej rezerve“ je nekonečné množstvo peňazí. Hoskinsonov na toto vyhlásenie reagoval a prehlásil, že FED je rovnaký podvod ako OneCoin.

Spoluzakladateľ spoločnosti Morgan Creek, Anthony Pompliano, na Twitteri taktiež tvrdo kritizuje správanie sa FED-u

„História nám hovorí, že premeny nie sú dlhodobo udržateľné.“

Čítajte ďalej

Bitcoin SV má problém – Tajomný miner prevzal celý blockchain – Blíži sa fork?

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of