Bitcoin.
Bitcoin. Zdroj: shutterstock.com/LeonidSukala

Changpeng Zhao (CZ), riaditeľ Binance, najväčšej kryptomenovej burzy, zopakoval, že Bitcoin nie je mŕtvy. Reaguje tak na hromadný strach v kryptomenovej komunite, ktorá je stále znepokojená prevládajúcou krypto-zimou, v ktorej sa momentálne celý trh nachádza.

Riaditeľ Binance nevidí dôvod na paniku

Zhao opätovne potvrdzuje odolnosť Bitcoinu voči súčasnej krypto-zime. Všetkým kritikom kryptomien, ktorí ho chcú zničiť, povedal, že aktívum je stále nažive napriek historickým prekážkam a je na ceste ku globálnej dominancii.

Bitcoin nie je mŕtvy. Stále sme tu a ideme ďalej,“ napísal CZ na svojom twitteri napriek panike vyvolanej krachom burzy FTX.

Tento komentár vyvolal niekoľko reakcií zo strany komunity, pričom väčšina s názorom riaditeľa súhlasila. Na CZ tweet reagoval aj bitcoinový maximalista Michael Saylor, ktorý napísal:

Bitcoin je nesmrteľný, nezničiteľný a nepodplatiteľný. Je to základ, na ktorom možno budovať lepší svet.

Mohlo by ťa zaujímať: Changpeng Zhao: kryptomeny bude používať 8 miliárd ľudí do pár rokov

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance