Riaditeľ Binance CZ: Uprostred finančných turbulencií sú kryptomeny jediným stabilným aktívom!
Riaditeľ Binance CZ: Uprostred finančných turbulencií sú kryptomeny jediným stabilným aktívom! Zdroj: shutterstock.com/KanawatTH

Napriek krachu na kryptomenových trhoch, ktorý spôsobil, že Bitcoin sa prepadol už o viac ako 70 % zo svojho historického maxima na súčasnú hodnotu okolo 20 000 dolárov. Generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) napriek tomu tvrdí, že kryptografia je jediná stabilná vec v tomto turbulentnom období.

V prejave na Web Summite v Lisabone Zhao povedal, že hoci sú ceny kryptomien volatilné,  ľudia by sa skôr mali pozrieť na technológiu a základy kryptomien. Obmedzená ponuka niektorých kryptomien ostala na rovnakej úrovni, nič sa nezmenilo.

V tejto nepokojnej situácii je kryptografia technologicky najstabilnejšia vec.“

Čítaj tiež: Riaditeľka Európskej centrálnej banky Lagardeová: Inflácia sa tu objavila „z ničoho nič“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Binance.
Binance. Zdroj: shutterstock.com/NadezdaMurmakova

Črtá sa nová spolupráca Binance a Twitteru?

Pokiaľ ide o 500-miliónovú investíciu spoločnosti, ktorú Binance vložila ešte do prevzatia sociálnej siete Twitter Elonom Muskom, Zhao tvrdí, že sa tak stalo v mene slobody prejavu:

Podporujeme slobodu prejavu. Cieľom našej spoločnosti je pomáhať zvyšovať slobodu peňazí. A sloboda prejavu prichádza spoločne so slobodou peňazí.“

CZ priznal, že Elon Musk je pre neho nepredvídateľný chlapík. „Plne očakávam, že s Elonom na čele bude rýchlosť zavádzania nových funkcií oveľa, oveľa rýchlejšia.“

Po nedávnych komentároch CZ na adresu Muska a investície Binance do Twitteru sa na internete spustili špekulácie, že títo dvaja úspešní podnikatelia môžu začať aktívne spolupracovať.

Čítaj ďalej: Zakladateľ burzy Binance: „Chceme Muskovi pomôcť dostať Twitter na čelo sektoru webu 3.0“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance