[RECENZIA] Poznáte projekt KELTA? Prečítajte si pár zaujímavostí

11

Častokrát v príspevkoch a komentároch návštevníci našich stránok a skupín píšu, že neexistuje okrem Genesis Mining legit stránka alebo projekt, cez ktorý sa dá prenajímať výpočtový výkon a tak si zabezpečiť určitý pasívny príjem. KELTA je slovenskou odpoveďou, že to tak nie je.  

Reálne fungujúca spoločnosť s reálnymi priestormi? Prvé znamenie, že nejde o podvod

Pri mnohých podobných projektoch generujúcich pasívny príjem neviete, či dotyčná spoločnosť vlastne existuje. A ak aj niečo uvedené na stránke majú, je ťažko si to overiť, keďže vždy ide o zahraničné spoločnosti z Nórska, Ruska, Spojeného kráľovstva a pod. KELTA okrem toho, že je plne transparentná spoločnosť, tak sídlo a priestory data centra má v Bratislave na Kopčianskej ulici. Ide teda o rýdzo slovenskú spoločnosť a dôvera je tam podstatne vyššia ako pri zahraničných projektoch. Za to získava KELTA body dôvery.

Vlastná aplikácia na kontrolu výnosov,  ťažby alebo reinvestície v KELTA

Je potrebné sa zaregistrovať cez aplikáciu alebo webové rozhranie. Áno, čítate dobre. KELTA má svoju vlastnú aplikáciu, kde viete kompletne kontrolovať financie, depozity, výbery a samotný mining.  Aplikácia beží na Ethereum blockchaine. To nahráva ďalšie pozitívne body tomuto projektu, pretože pokiaľ by išlo o SCAM, určite nebudú podvodníci vyvíjať vlastnú aplikáciu. A ani žiadna oficiálna k žiadnemu projektu naozaj neexistuje.

Ako vybudovať pasívny príjem cez KELTA? Úplne jednoducho

Po registrácii (link nižšie) sa dostanete do svojho účtu, kde uvidíte svoj dashboard t.j. rozhranie, kde vidíte aktuálny priebeh ťažby. V tom okamihu samozrejme žiadna ťažba prebiehať nebude, pretože ste si nezakúpili ťažobný výkon. Ten viete zakúpiť tak, že si cez záložku Deposit pošlete Ethereum, ktoré následne zmeníte na KELTA tokeny. Tieto tokeny viete potom priradiť na samotnú ťažbu. Akonáhle tak spravíte, uvidíte už samotný priebeh ťažby a každý deň aj odmenu za ťažbu. Vyplácajú každý pondelok na KELTA účet vo forme Etherea. To si viete potom bez problémov vybrať.

Po nedávnej poslednej aktualizácii je tam nastavený aj referral systém, kedy viete dostať BONUS za prvý nákup vášho prizvaného referrala a takisto aj určité percentá z jeho ťažby. Tento druhý kvázi pasívny príjem len pridá k tomu vášmu.

Registrovať sa a využívať služby spoločnosti KELTA je možné iba cez pozvánku. Kliknite tu a získajte jednu pre seba.

Upozornenie na záver: Ani KELTA nie je 100 % zárukou, že tu budú aj o rok. Preto je dôležité spomenúť jedno: Investuj len toľko, o koľko môžeš prísť. A to platí pre akúkoľvek investíciu, nielen v kryptosvete.

Čo ďalej čítať?

Donald Trump sa vyjadril k Bitcoinu – Justin Sun ho pozval na obed

11
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DonMorelloJaroslavJardoLumcoAndrej Nepoviem Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lumo
Guest
Lumo

Ma Kelta nieco spolocne z ties slovenskym projektom mainhash?

Samuel Slavkovský
Admin

Zdravím, dúfam že nie. Redaktor vám čoskoro odpovie.

Andrej Nepoviem
Guest
Andrej Nepoviem

Trošku mimo témy – dá sa nastaviť, aby mi prišlo upozornenie, že niekto komentoval môj príspevok (komentár)?

Andrej Nepoviem
Guest
Andrej Nepoviem

Nepochopil som! O aký pasívny príjem ide? Veď je to obyčajné kúpenie ťažby (mining).

Jaroslav
Guest
Jaroslav

Kúpené ťažby by to bolo ,ak by si si kúpil fyzicky ťažobný stroj a ťažíš a míňaš svoju energiu na to ,teda by si to robil aktívne. Ak to niekto robí za teba a ty máš len príjem z toho ,je to pasívny príjem. Ale ,aby som to úplne definoval ,tak pasívny príjem je príjem za nejakú prácu v minulosti ,ktorá sa v súčasnosti nevykonáva aktívne ,no napriek tomu ti chodí z nej príjem naďalej. Či už sú to investície ,odmeny pre umelcov ,športovcov ,spisovateľov ,alebo máš firmu do ktorej nemusíš chodiť a beží kvázi bez teba

Jardo
Guest
Jardo

Koľko treba vložiť ,aby mi dali aj ten bonus ? Či od čoho sa odvíja bonus kelta?