[Recenzia] Oplatí sa členstvo v Crypto Kingdom? Nie je to len o signáloch

0

Pred niekoľkými mesiacmi môj kolega recenzoval projekt od spoločnosti Crypto Kingdom. Zameral sa predovšetkým na ich produkt Signály, lenže CK toho ponúka ďaleko viac. Preto by som vám rád predstavil všetko, čo mi pomohlo v začiatkoch tradovania. To potom viedlo k tomu, že som prestal využívať signály a obchodoval vďaka svojim vlastným vedomostiam.

Čo je to Crypto Kingdom?

Crypto Kingdom je jednotkou na našom trhu, čo sa týka produktov, ako sú signály, ťažba a vzdelanie vo svete kryptomien. Zároveň sa snaží vytvoriť komunitu kryptonadšencov, ktorá aktuálne zahŕňa okolo 8 000 používateľov. Na Crypto Kingdom sa platí mesačné členstvo, aby ste mali prístup k ich produktom, avšak oplatí sa? Môj názor je ten, že áno, avšak chce to aj vlastnú iniciatívu niečo sa priučiť. Nie je to tak, že si kúpite členstvo a do mesiaca je z vás profi trader, ktorý zarobí za týždeň stovky eur.

V prípade, že máte záujem o vyskúšanie predplatného, už v minulosti sme publikovali návod, ako sa pripojiť.

Trading

Do tejto kategórie patrí hneď niekoľko produktov. Tým hlavným sú Signály – využíva ho asi najviac ľudí a najmä mám v pláne tomuto produktu venovať celý článok, kde ho kompletne predstavím. Okrem Signálov sú tu aj nástroje pre používateľov s väčším kapitálom. Tie majú za cieľ nasledovať kroky alternatívneho fondu CK, ktorý sa sústredí na správu vysokého kapitálu. Cieľom sú nadštandardné zisky a ochrana kapitálu.

Ďalším nástrojom je HODL, kde vyhľadávajú a analyzujú tie najzaujímavejšie ICOs a podhodnotené kryptomeny. O nich potom priebežne informujú a zároveň z nich skladajú vzorové portfólio, do ktorého pravidelne investujú.

Posledným nástrojom v tejto kategórii je tzv. Bitmex, kde sa používatelia osobne učia od traderov z Crypto Kingdom.

Mining

Táto kategória je skôr pre používateľov, ktorí chcú investovať veľký kapitál, alebo pre firmy. Skrátka, Crypto Kingdom vám zoženie najvhodnejšie stroje na ťažbu a zároveň sa stará o ich údržbu a prípadné problémy. Takže vás nemusí zaujímať nič a iba dostávate stabilný príjem z ťažby.

Univerzita

V tejto kategórii, ako už názov napovedá, pôjde o vedomosti. Priamo od traderov sa naučíte, ako správne vytvoriť analýzu, ako s ňou pracovať a ako ju čo najlepšie využiť. Za mňa je toto najdôležitejšia kategória, ktorá mi toho veľa dala, a aj keď niekomu príde nudná či otravná, keď sa to všetko naučíte, pokojne predčíte výsledky zo signálov.

Záver

Dnes sme sa pozreli na produkty Crypto Kingdom. Povedal by som, že každý používateľ si nájde svoje a osobne si myslím, že každý bude spokojný. V nasledujúcom diele sa pozrieme viac na Signály a Univerzitu, ukážem vám svoje výsledky za prvý týždeň a dám niekoľko rád od začiatku.

Čo čítať ďalej?

Ste pripravení na koniec roka? – Jakub Kraľovanský + Trading11

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre