Z každej strany určite počuješ, aká bola v posledných mesiacoch ziskovosť ťažby nízka a ako sa experti vyjadrujú k spotrebe energie kryptomien. Pre nás je ale toto obdobie naozaj parádne, pretože nakupujeme hardvér za menej ako polovičné ceny oproti poslednému hypu! Navyše sa sústredíme na rozvoj nášho ťažobného laboratória, ktoré umožňuje každý deň ťažiť tie najvýnosnejšie kryptomeny. A práve táto snaha sa nám dlhodobo vypláca. Zabezpečujeme klientom zisky v rádoch jednotiek percent a to v čase, kedy konkurencia vypína svoje stroje, pretože nepokryje náklady na bežný chod spojené s elektrinou.

Chceme, aby si túto situáciu považoval za pozitívnu aj ty, pretože pre teba predstavuje jedinečnú príležitosť, ako si s minimálnymi nákladmi vybudovať pasívny príjem na technológii, ktorú všetci považujeme za revolučnú.

Nechcem si nechať utiecť tieto luxusné zľavy a chcem získať viac informácií o ťažbe

Myslíš si, že je na teba ťažba príliš zložitá a že by si sám ťažiť nedokázal? Sčasti máš pravdu, ale uvedom si, že na to nie si úplne sám! Rovnako ako pre teba prinášame spoľahlivé a aktuálne informácie okolo tradingu a špekulácií nad vývojom ceny kryptomien (viac informácií tu), máme pre teba pripravenú i možnosť ťažby pod vedením našich odborníkov. Sme schopní za teba vyriešiť celý proces pripájaní a nastavovaní ťažby a dlhodobo spravovať tvoje stroje. Navyše, ak by si sa daný mesiac dostal do straty, stratu platíme my! Ako je to možné? Sme si absolútne istí našou kvalitou.

Viac informácií o našom produkte nájdeš tu.

A čo o nás hovorí náš klient, Jakub J.?

Dobrý deň,

s kolegom sme podnikatelia a pochádzame z Českých Budějovíc. Pretože sa nám ťažba zdala lukratívna, rozhodli sme sa zariadiť si vlastnú mini halu s ASIC ťažbou aj ťažbou na grafických kartách. Na konci roka 2017 sme preberali spoluprácu s Danielom, ale nakoniec sme sa nedohodli, pretože nás viac lákalo všetko riešiť po vlastnej osi. Halu sme teda úspešne spustili v máji 2018. Už v októbri sme však boli nútení ťažbu vypnúť, pretože prestala byť rentabilná. Na Silvestra sme sa s Danielom dostali do kontaktu znova, keď nám prial šťastný Nový rok. V tom čase sme sa dozvedeli, že chlapci sú v rámci miningu stále ziskoví, a tak sme sa rozhodli túto príležitosť na spoluprácu nepremárniť. Daniel nás pozval na ich prednášku pre investorov (bol som na naj aj ja, veľmi dobrý úvod do kryptomien a ťažby bez zbytočného predávania – pozn. šéfredaktora) a hneď po skončení nám bolo jasné, že o spoluprácu jednoznačne máme záujem. Vedúci ťažby je obrovsky znalý človek a oceňujeme predovšetkým objektivitu z hľadiska príležitostí rizík! Následne sme takmer okamžite presunuli naše grafické karty ku chalanom do haly. To bolo niekedy v druhej polovici januára 2019. Hneď vo februári a marci nám už prišli prvé zisky, ďakujeme!

Chcem sa pridať medzi ziskových klientov a začať profitovať!

Zaujímavý príbeh z histórie miningu od Crypto Kingdom

Ako sa ťažilo v roku 2013? – Návratnosť 20 dní, ale aj nespoľahlivé raisery

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil samslav84.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LiborPablo72 Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Pablo72
Guest
Pablo72

No, je to hezká reklama chlapci…Vlastně Evo. Mimochodem, neměl by mít ten článek někde uvedenou informaci „Reklamní sdělení“ ? 😉
200.000,- Kč minimální investice… Budu jako zákazník vědět, co přesně za stroje se koupilo?
„Jednou měsíčně se Ti vyplatí vše, co se aktuálně vytěžilo v běžné měně. Co se vytěží, se očistí o náklady (elektřina, nájem…), a zbytek si dělíme 70 % Ty a 30 % my.“
Tou běžnou měnou je prosím myšleno co?.. Koruny? Doufám, že ne… že je to těžená kryptoměna… Nebo ne?
Díky za informace.
Pavel J.

Libor
Guest
Libor

Celé riziko investície do HW / obstarávacie náklady na kúpu / znáša klient. Riziko rentability prevádzky / ceny energií a podobne / znáša klient. Zisk z prevádzky / výnosy – náklady /sa delí v pomere 70/30. Ak by náhodou nastal prípad, že prevádzka by bola nerentabilná, tak klientovi sa nenaúčtuje strata. V tomto prípade sa však zastaví ďalšia takáto ťažba, a stroj bude stáť, až pokiaľ sa neobnoví rentabilita prevádzky. Ako dlho bude stroj stáť a investícia do kúpy HW bude takpovediac mŕtva, to je opäť riziko klienta. Ak sa to klientovi nebude páčiť, môže si svoj opotrebovaný stroj zobrať… Read more »