Predstavenie spoločnosti Nexaltic Capital – Využite možnosť konzultácie portfólia zdarma

0
nexaltic capital

NEXALTIC Capital s.r.o. je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál v novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad kryptomeny. Jej cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup, a to bez ohľadu na finančný status alebo znalosti klienta.

Založeniu spoločnosti predchádzal záujem priblížiť širšiemu spektru ľudí oblasť kryptomien. Spoločnosť NEXALTIC Capital s.r.o. sa snaží poukázať na potenciál, ktorý v sebe kryptomeny skrývajú a ukázať ľuďom, ako zhodnotiť kapitál a profitovať z adekvátnych a overených informácií. Tiež sa chystá informačná platforma, ktorá bude poskytovať jasné a zrozumiteľné informácie o budúcnosti rozvoja technológií v oblasti kryptomien, aktuálnom stave a postavení kryptomien na svetovom trhu a o tom, ako nás kryptomeny ovplyvňujú.

Spoločnosť NEXALTIC Capital s.r.o. sa venuje aj ťažbe kryptomien a obchodovaniu na burze. Pracuje s IT špecialistami a zostavuje si vlastný hardvér na ťažbu kryptomien. Aktívne sa venujem podrobnej technickej analýze a vývoju kryptomien na globálnom trhu, vďaka čomu dokáže minimalizovať riziko a úspešne tak zhodnotiť investované prostriedky.


V spolupráci so spoločnosťou NEXALTIC Capital s.r.o. sme pre vás, našich čitateľov, pripravili špeciálnu limitovanú ponuku. Nie je časovo obmedzená, avšak využiť ju môže iba prvých desať z vás!

Bezplatná konzultácia portfólia

Vrámci služieb spoločnosti NEXALTIC Capital s.r.o. získate bezplatné odborné poradenstvo k vášmu súčasnému kryptoportfóliu. Poradenstvo zahŕňa osobné stretnutie, prehľad súčasného portfólia kryptomien, odporúčanie budúcich investícií s ohľadom na súčasnú hodnotu zakúpených kryptomien a ich budúceho vývoja na základe dôkladnej analýzy trhu.

Iba vrámci našej Kryptomagazin akcie môžete získať konzultáciu ZDARMA bez nutnosti využiť ďalšie produkty spoločnosti NEXALTIC Capital s.r.o.! Stačí, ak im napíšete s využitím tohto kontaktného formulára.

[wpforms id=“28742″]

O produktoch spoločnosti NEXALTIC Capital s.r.o.:

Zle ste nakúpili a teraz ste v mínuse?

S produktom Bitcoin Boost vám pomôžeme zvalorizovať hodnotu vašich kryptomien a dosiahnuť ich zhodnotenie. Náš produkt Bitcoin Boost je aktuálne v ponuke bez vstupného poplatku a je určený pre začínajúcich, ale aj skúsených investorov, ktorí chcú zhodnotiť svoj doterajší kapitál.

Viac o produkte Bitcoin Boost nájdete v tomto odkaze

Smart investícia

Či už ste dynamický alebo konzervatívny investor môžete využiť možnosť investovania do produktov SMART a DYNAMIC, ktoré iba v prvom polroku 2019 ponúkame bez vstupného poplatku.

Viac sa o produkte Smart investícia dozviete tu a tu.

História

Spoločnosť NEXALTIC Capital s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy PRESS & BURG Finance s.r.o. ktorá na trhu pôsobí už od roku 1998 a dlhodobo sa venuje nákupu a predaju obchodných spoločností, ako aj komplexnému poradenstvu v oblasti podnikania a riadenia obchodných spoločností. Spoločnosť PRESS & BURG Finance s.r.o. investuje od roku 2015 10% kapitálu na podporu mladých podnikateľov a start-up projektov.

Prostredníctvom našej spolupráce s materskou spoločnosťou PRESS & BURG Finance s.r.o. a tímom odborníkov z oblasti obchodu, investícií a kryptomien je možné hlbšie preniknúť na novodobé kapitálové trhy. Cieľom našej spolupráce je sprístupniť nové investičné možnosti pre veľké spoločnosti, ale aj jednotlivcom, ktorí ešte nemajú dostatočné skúsenosti s obchodovaním.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of