1inch x Oktagon.
1inch x Oktagon. Zdroj: blog.1inch.io/

1inch oznámil partnerstvo s najprestížnejšou slovenskou športovou organizáciou Oktagon. Ide o ďalší príklad, ako sa kryptomeny spájajú so svetom športu, a tentokrát dokonca aj s naším slovenským.

Oktagon spoluprácou s 1inch rozhodne prekvapí

Podľa oficiálnej správy „projekt 1inch vždy s nadšením nadväzoval sľubné partnerstvá a partnerstvo so spoločnosťou Oktagon nie je výnimkou. Je pravda, že tentoraz ide o partnera mimo oblasti DeFi, ale táto skutočnosť neznamená, že je partnerstvo menej vzrušujúce. Tak ako sa sieť 1inch Network usiluje o masové prijatie DeFi, Oktagon sa snaží sprístupniť MMA všetkým. Spoločnosť 1inch zdieľa túto myšlienku, ako aj vášeň spoločnosti Oktagon pre bojové umenia.“

V súčasnosti je Oktagon jednou z najrýchlejšie rastúcich športových propagácií nielen v Česku a na Slovensku, ale celkovo po celej Európe, ktorá je známa organizovaním podujatí na najvyššej úrovni. Usporadúvaním turnajov s hviezdnymi športovcami na veľkých štadiónoch priťahuje táto športová organizácia desiatky tisíc účastníkov a fanúšikov. Podarilo sa jej získať status mainstreamového športu v Českej republike a na Slovensku a zároveň pokračovať v rozširovaní značky Oktagon MMA na medzinárodnej úrovni.

V rámci novo oznámeného partnerstva podporí spoločnosť 1inch sériu desiatich turnajov. Oktagon 36 vo Frankfurte bude jedným z najväčších v Európe v tomto roku. Predchádzajúci turnaj, ktorý sa konal na rovnakom štadióne Festhalle, prilákal 10 000 fanúšikov.

Turnaje nasledujúce po turnaji Oktagon 36 budú rovnako intenzívne, pretože budú hostiť niektoré z najväčších mien tohto športu. A všetky budú vysielané naživo s podporou 1inch.

Prečítaj si tiež: 4 investičné rady, ktoré si pripomínajte každý deň

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čo je 1inch?

Sieť 1inch Network spája decentralizované protokoly, ktorých synergia umožňuje najlukratívnejšie, najrýchlejšie a najviac chránené operácie v oblasti DeFi.

Protokol 1inch Network je decentralizované burzové agregačné riešenie, ktoré vyhľadáva obchody naprieč viacerými zdrojmi likvidity a ponúka používateľom lepšie kurzy ako ktorákoľvek individuálna burza. Agregačný protokol 1inch obsahuje algoritmus Pathfinder na vyhľadávanie najlepších ciest naprieč viac ako 240 zdrojmi likvidity na sieťach Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche, Fantom a pod. Za niečo vyše dvoch rokov dosiahol agregátor 1inch DEX 1 milión aktívnych používateľov a prekročil celkový objem 150 miliárd dolárov len v sieti Ethereum.

Všetky obchody a transakcie v sieti sa uskutočňujú v rámci jednej transakcie z peňaženky používateľa na ktoromkoľvek z podporovaných blockchainov a sietí druhej vrstvy.

1INCH patrí k rešpektovaným projektom, a natívny token je k dispozícii na viacerých burzách, ako napríklad Binance.

Mohlo by ťa zaujímať: Ethereum je po prechode na Proof of stake čoraz viac centralizované, varujú experti!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance