[Oficiálne] KRYPTOMAGAZIN tím

2
3345
fiat vs krypto prase vtip 10

KRYPTOMAGAZIN

KryptoMagazín.sk je stránka zaoberajúca sa kryptomenami. Počas posledných desiatich rokov sa z kryptomien stal fenomén s potenciálom zmeniť svet. Žijeme na hranici veľkej zmeny a KryptoMagazín si dal za cieľ informovať o tom profesionálnym spôsobom. Na internete je veľa stránok, s hodnotnými informáciami, nie všetci sú však schopní prekonať jazykovú bariéru a čítať zložité texty v angličtine. Dobrou správou je, že žiadny Slovák alebo Čech už ani nemusí. Stačí pravidelne chodiť na Kryptomagazín, kde sa dozviete najnovšie informácie zo sveta kryptomien a všetko, čo s nimi súvisí.

Majitelia

Toto sú súčasní majitelia Kryptomagazinu. Kontaktovať ich môžete e-mailom na adresu [email protected] Ak máte akékoľvek pripomienky, otázky alebo návrh na spoluprácu, rozhodne sa nám ozvite.

SamuelSamuel

Kryptomagazin som založil hlavne preto, aby mal môj ocko prístup k novinkám o kryptomenách v jazyku, ktorému rozumie. Stal sa z neho úplne prvý fanúšik tejto stránky a ako bonus sa k nemu v priebehu mesiacov pridali desiatky tisíc ďalších ľudí.
Písanie ma bavilo odmalička. Mojím snom bolo vytvoriť literárne dielo, o ktoré by bol záujem. Prvé pokusy s knihami skončili na poličke a moja láska k technológiám ma priviedla na internet. Tam som sa začal realizovať. Najprv ako redaktor na stránke kosmonautix.cz a neskôr som pôsobil na androidportal.sk. Medzitým som vystriedal veľa ďalších webov. 
Nakoniec som sa začal zaujímať o kryptomeny a našiel som dieru na trhu. Vytvorením Kryptomagazinu som si splnil sen. Postupne som získal nových čitateľov, skvelých spolupracovníkov a tvrdá práca sa vyplatila. 
Kryptomagazin je iba prvá lastovička, ďalšie projekty prídu už čoskoro.

DaroDaro

O kryptoměny jsem se začal zajímat v prvním čtvrtletí 2017. Mou oblíbenou kryptoměnou je Waves. Ke kryptomagazinu jsem se připojil v jeho začátcích. O kryptoměnách píšu, protože se mě lidi ptali jak a co mají dělat. Mnoho z nich neumělo anglicky. Český magazín o kryptoměnách mi tedy začal dávat smysl. Od 18 jsem podnikal v různých odvětvích. Rok jsem pracoval také v Alze, kde jsem se živil i jako redaktor.

Šéfredaktorka

Naša šéfredaktorka píše články, robí korekcie a preklady slovenských článkov do češtiny a k tomu všetkému ešte dáva pozor, aby všetko fungovalo.

DenisaDenisa

Vystudovaná ekonomka, povoláním překladatelka a rešeršerka a hlavně nadšenec do nových věcí, zemí a technologií. To mě přivedlo i ke kryptoměnám, na kterých mě nejvíc baví být u toho, protože věřím, že je to další mezník ve vývoji.

 

 

 

 

Redaktori

Redaktori tvoria články, ktoré potom vidíte na Kryptomagazine. Na starosti majú hľadanie a spracovanie informácií a písanie textov. Bez redaktorov by Kryptomagazin nefungoval.

DaliborDalibor

Radový občan – človek milión so záujmom o ekonómiu, nové technológie a blockchainový optimista zaoberajúci sa kryptomenami od začiatku roku 2017. Exhudobník, ktorý vo voľnom čase rád naháňa squashovú loptičku a relaxuje pri kosení trávy.

 

 

 

Marek

Marek

 

O kryptomenách som počul už zhruba pred 3 rokmi. Vtedy som im však nevenoval veľkú pozornosť, čo s odstupom času beriem ako chybu. Aktívne som sa začal kryptomenami zaoberať niečo pred vyše trištvrte rokom. Odvtedy sa na denne báze snažím sledovať kryptosféru a novinky spojené s blockchainom ale aj jednotlivými kryptomenami. Ako študenta ekonómie ma zaujíma najmä využitie kryptomien vo finančnom sektore.

 

Korektorky / Prekladateľky

Naše korektorky/prekladateľky kontrolujú články a odstraňujú gramatické a štylistické chyby. Zároveň sa starajú o preklad článkov do českého resp. slovenského jazyka.

TerkaTerka

Pochádzam z Banskej Bystrice a študujem psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. O kryptomeny som sa začala zaujímať len nedávno na základe podnetov od mojich známych. Možnosti ktoré kryptomeny ponúkajú ma upútali, preto som sa im venovala aj naďalej za účelom vlastnej investície. Vo voľnom čase sa najviac venujem športovej kynológii a štúdiu.

 

 

denčaDenča

Je mi 27 let a pocházím z Havířova. Do Prahy jsem se přestěhovala před 4mi lety a nyní pracuji v největší marketingové české společnosti. Mimo práci ráda běhám, fotografuji, kreslím, zajímám se o grafiku a design. Volný čas nejčastěji trávím se svými přáteli, nejlépe u skleničky vína či dobrého jídla. O kryptoměnách jsem poprvé slyšela před pár lety, když na nich několik známých vydělalo. Blíže jsem se k nim však dostala až zde v kryptomagazínu.cz.

 

 

 

Verčaverča

Som študentka 5. ročníka na Fakulte riadenia a informatiky na Žilinskej univerzite. Študujem odbor informačný manažment, kde sa spája IT a manažment. V súčasnosti mám pred sebou posledný semester a tak sa aktívne venujem písaniu diplomovej práce. Popri štúdiu pracujem pre jednu americkú IT spoločnosť v Žiline. Medzi moje hobby patrí cestovanie, čítanie kníh a šport. O kryptomeny som sa začala zaujímať v roku 2017. Moja prvá investícia do krypta bola IOTA. Asi práve preto patrí medzi moje najobľúbenejšie kryptomeny 😀

Leave a Reply

2 Komentáre na "[Oficiálne] KRYPTOMAGAZIN tím"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Vojtech
Guest

Naozaj dobrý team! Díky za to co delate.

peter
Guest

jo super, len tak ďalej…!