Nepremeškali ste svoju šancu! Tu je príklad, ako stále dosiahnuť obrovské zisky na bitcoinoch

0

Bitcoin výrazne zarábal a tento týždeň sa dostal na ďalšie historické maximum. Neprepadajte panike, nie je neskoro na to, aby ste sa dostali do deja, a existuje spôsob, ako to urobiť, bez toho, aby ste riskovali pokles ceny rovnako rýchlo, ako rástla.
Stratégia, o ktorej hovoríme, je krypto arbitráž. Nie je to nič nové. Existuje už nejaký čas a rastie popularita nielen medzi krypto komunitou, ale aj medzi hlavnými investormi, pretože finančné inštitúcie, hedžové fondy a investičné spoločnosti všetkých veľkostí uznávajú jej hodnotu ako mimoriadne nízkorizikovú formu investícia vhodná aj pre najkonzervatívnejšie portfólio.

Čím je taká atraktívna? Neznamená to len takmer nulové riziko, ale aj neuveriteľné výnosy.

Ako je na tom kryptomena v porovnaní s inými stratégiami investovania bitcoinov?
Obchodovanie s krypto dňom. Jednou z najobľúbenejších stratégií bitcoinu je krátkodobé obchodovanie. Pozitívne je, že to máte úplne pod kontrolou, výsledky vidíte v priebehu niekoľkých hodín a návratnosť investícií môže byť obrovská. Na druhej strane sú riziká rovnako veľké a rovnako je možné, že budete mať zlý beh a stratíte ho tak rýchlo, ako ste si ho vyslúžili. Potom samozrejme existuje skutočnosť, že denné obchodovanie je náročné na čas a znalosti, ktoré si vyžadujú, aby ste boli na svojej obrazovke prilepení pomocou radu technických ukazovateľov, ktoré vám umožnia preskúmať cenové vzorce a predpovedať pohyby na trhu.


Ako obstojí krypto arbitráž v porovnaní? Po prvé, krypto arbitráž nie je citlivá na volatilitu kryptotrhov, takže s ňou nie je spojené takmer žiadne riziko, pretože vytvára zisky využitím cenovej neefektívnosti na kryptoburzách.

Inými slovami, na krátke obdobia môže byť kryptomena dostupná za rôzne ceny súčasne. V krátkom časovom období, kým sa trh prispôsobí a cenový rozdiel sa sám nevyrieši, môžete kúpiť mince na burze s najnižšou cenou a potom ich okamžite predať na burze, kde je cena najvyššia, aby ste z rozdielu dosiahli zisk.

Krypto arbitráž má tendenciu byť automatizovaná, pretože vyžaduje rýchlosť a efektívnosť, ktorej sa nikto nevyrovná. Automatizovaná platforma robí všetku prácu za vás, takže nie sú potrebné žiadne znalosti trhu a nie je potrebné žiadne úsilie.

Aby sme tomu lepšie porozumeli, vezmime si ako príklad jednu z najväčších regulovaných krypto arbitrážnych platforiem, ArbiSmart.

Platforma ArbiSmart skenuje 35 búrz súčasne, 24 hodín denne. Monitoruje trh, zisťuje a následne využíva dočasnú cenovú neefektívnosť s cieľom generovať pasívne zisky dosahujúce až 45% ročne. Zisky sa získavajú každý deň a je možné ich kedykoľvek vybrať buď prostredníctvom fiat alebo kryptomeny.

HODLing

Ak vám vyhovuje uvoľnenejšie tempo a nemáte temperament na vysoko rizikovú povahu obchodovania s vysokou odmenou v dennom obchodovaní, vždy existuje HODLing. Tento pomalý, ale stály prístup je veľmi nízkorizikový a mimoriadne nenáročný, pretože zahŕňa stratégiu nič nerobenia, pretože sa svojich bitcoinov držíte dlhodobo, kým sa časom nezhodnocuje. Je zrejmé, že zatiaľ funguje pre tých obchodníkov, ktorí sa dostali na palubu skôr. Nevýhodou však je, že väčšina z nás sa nedostala na prízemie s BTC, takže dnes je to oveľa nákladnejšia a neistá stratégia. Váš kapitál tiež v zásade iba nečinne sedí a nepracuje pre vás.

V porovnaní s HODLingom je krypto arbitráž rovnako nenáročná, ale má veľkú výhodu v tom, že vám zarába peniaze každú minútu. Napríklad v ArbiSmart registrujete a vkladáte svoje bitcoiny alebo iné kryptomeny alebo fiat meny. Potom sa vaše prostriedky prevedú na RBIS, natívny token platformy, ktorý sa použije na obchodovanie s krypto arbitrážou (aj keď je možné ich kedykoľvek vybrať pomocou fiat alebo kryptomeny).

Zisky sú garantované a pohybujú sa od 10,8% do 45%, v závislosti od sumy, ktorú investujete. Môžete sa pozrieť na stránku účtu spoločnosti a zistiť, koľko presne zarobíte mesačne a ročne. Nebudete iba zarábať zložený úrok zo svojej investície, budete tiež dosahovať ďalšie kapitálové zisky z neustále rastúcej hodnoty tokenu RBIS, ktorý už stúpol o viac ako 120% a predpokladá sa, že bude naďalej stúpať jeho hodnota, na základe na svojej súčasnej trajektórii rastu a do konca roku 2021 stúpne o 3000%.

Farmárčenie výnosov DeFi

Ak chcete vysoké výnosy a aby vaše peniaze pracovali vo vašom mene, ďalšou možnosťou je nedávny trend poľnohospodárstva s výnosom DeFi. Zahŕňa požičanie vášho kapitálu decentralizovanej žiadosti, aby ho mohla použiť na dosiahnutie zisku. Na oplátku dostanete zaplatený úrok a získate žetóny odmeny. Naopak, zisky môžu byť až vysoké. Procesy sú tiež mimoriadne rýchle bez kontroly totožnosti alebo dohľadu. Nevýhody spočívajú v tom, že tieto aplikácie sú zraniteľné voči hackerom a majú nešťastnú nedávnu históriu vážnych porušení a existuje malá ochrana spotrebiteľa. Mnohé z tokenov ponúkaných ako odmeny navyše nemali tiJa dozriem, takže nebudú dokázané a nakoniec môžu stratiť svoju hodnotu a zničiť celý ekosystém. Toto je obzvlášť znepokojujúce, keď premýšľame o nafúknutom dopyte, ktorý je výsledkom toho, že poľnohospodári s výnosmi požičiavajú svojekryptomeny na aplikáciu DeFi (dapp) a potom si požičiavajú späť svoj kapitál, aby ho opäť požičali, aby získali väčšie odmeny, umelo nafúkli cenu . Cenové manipulácie, po ktorých nasleduje veľký výpredaj od jediného jednotlivca s veľkou pamäťou tokenov, môžu zvrhnúť celú kartu. Napokon, ak mena, ktorú ste použili ako zábezpeku na vypožičanie od spoločnosti Dapp, klesne pod určitú hranicu hodnoty, môže to spôsobiť likvidáciu a stratu všetkých vašich finančných prostriedkov.

Pri krypto arbitráži neexistuje žiadna zložitosť ani riziko spojené so stratégiami rýchleho vypožičiavania a vypožičiavania, ktoré by mohli viesť k zvýšeniu cien. Napríklad v spoločnosti ArbiSmart je proces jednoduchý, transparentný a viete presne, čo môžete od jeho zárobkov očakávať, zatiaľ čo token zaznamenal stabilný a spoľahlivý rast.

Okrem toho ako platforma s plnou licenciou FIU ponúka ArbiSmart ochranu spotrebiteľa v súlade s najprísnejšími regulačnými požiadavkami EÚ vrátane prísnych protokolov zabezpečenia údajov a hybridných riešení centralizovanej a decentralizovanej ochrany proti hackerom. Rovnako koná v úplnom súlade s protokolmi AML / KYC na ochranu pred praním špinavých peňazí a podvodmi. Pretože existuje aj kapitálové poistenie na ochranu všetkého kapitálu klientov, sú vaše prostriedky chránené, aj keby bol hack úspešný. Existuje tiež vysoká úroveň zodpovednosti s podporou ponúkanou prostredníctvom viacerých kanálov vrátane e-mailu, telefónu, telegramu, Twitteru, Messengeru, Viberu a WhatsApp.

Je zrejmé, že existuje veľa spôsobov, ako využiť svoje bitcoiny na získanie zisku. Na všetkých frontoch, od bezpečnosti až po ziskovosť, je krypto arbitráž najlepším prostriedkom na ochranu a rast vášho kapitálu tým, že sa vyhnete nebezpečenstvu volatility kryptotrhov a pritom stále poskytujete rýchle, veľkorysé výnosy s minimálnym rizikom a nulovým úsilím.

Navštívte stránku arbitráže spoločnosti ArbiSmart, kde sa dozviete viac, alebo kliknite sem a začnite vytvárať pasívny zisk investovaním svojich bitcoinov do obchodovania s krypto arbitrážami.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre