Kryptomena Phoneum (PHM) je na burze! Poznáte ju?

4

Svet kryptomien ovládajú aj kryptomeny, ktoré boli určené vyslovene na zábavu. Za hranie množstva aplikácií a hier odmeňuje vlastnou kryptomenou. Príkladom je RollerCoin, Soul Token alebo Phoneum PHM, ktorú sme už dávnejšie predstavili. Tvorcovia pokročili ďalej…

Kryptomena Phoneum (PHM) je na burze! Poznáte ju?

Nenápadná kryptomena, ktorej vývojári dodnes vytvorili 7 aplikácií sa dostala konečne na prvú burzu. Ide síce o menšiu menej známu burzu, ale bez problémov je možné na nej predať svoje PHM, ktoré z appiek získavali užívatelia viac ako rok.

phoneum_apps

Získavať túto kryptomenu sa dá len hraním ich Android hier. Všetky hry vám Phoneum posielajú na jednu spoločnú peňaženku. Hráči, ktorí dodnes hrávali tieto hry a nemohli PHM nikde zameniť majú konečne príležitosť.

Phoneum viete predať za Ethereum

Malá burza probit.com, ktorá Phoneum zalistovala vám Phoneum vie predať za Ethereum. Ten si následne viete poslať na peňaženku. Minimum na zaslanie PHM z hlavnej walletky je 30 000 PHM. To sa v dobe článku rovná 0,0084ETH čo je ekvivalent 1,08€.

Koľko viete v PHM získať?

Vzhľadom na možnosť hrania až siedmych aplikácií viete získať niekoľko stoviek tisíc PHM za mesiac + viac ako 12 druhov ostatných kryptomien medzi ktorými sú Ethereum, Bitcoin, Doge, EOS, XRP, XLM a iné…

K dispozícii sú:

  • Crypto Connect 3
  • Crypto Planet
  • Cloud Earning PHM
  • Crypto Treasures
  • Treasure Battle
  • Treasure Stairs – Secret Quests Minigame
  • Cannon Blast – Crypto Treasures Minigame

Pričom Cloud Earning stačí mať len pustený a kliknúť na Claim raz za týždeň. Takže bez námahy a straty času. Ostatným appkám je potrebné venovať nejaký čas a k aplikácii Crypto Treasures sú priamo priradené posledné dve.

Ide len o to ako aktívne to viete využívať. Je to totiž zaberák času a venovať ho len týmto appkám za účelom zárobku je číri nezmysel. Všetko je to o tom čo robíte s mobilom vo voľnom čase. Radšej ako čítať facebook je využívať niečo čo vám prinesie aspoň nejaké drobné.

A ktovie, cena PHM sa môže zdvihnúť. Spoločnosť potenciál rozhodne má. Phoneum je Ethereum ERC20 token a je teda aj priamo závislý na cene Etherea. Množstvo spoločností, ktoré vyvinuli cryptoearn aplikácie sa za dva roky nepohli a niektoré aj zanikli. Phoneum napreduje a rozhodne ho budeme sledovať.

Môžete si prečítať aj:

Hromadná žaloba proti Bitfinexu žije ďalej – Mali by mu prejsť manipulácie s Tetherom? + ANKETA

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Ján Havier

PHM – pohonné hmoty

Samuel Slavkovský

😀 😀 😀

Mišo

aspoň si ho ľahko zapamätáme 😀

Ivan

Super coin, věřím v budoucnost a velké zhodnocení této měny. Momentální cena PHM je směšně nízká a proto určitě doporučuji investovat od PHONEUM ?