Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí prejavili záujem o túto ponuku. Po istom čase sme zistili, že chyba v kontaktných formulároch spôsobila, že nám neprichádzajú vaše správy. Preto by sme vás radi poprosili, aby ste nám napísali opätovne a dúfame, že ste si to medzi tým nerozmysleli 🙂 Vaše správy prosím napíšte do formulára pod týmto článkom.

Kryptomagazin očakáva vysoký nárast redaktorov, buďte pri tom!

Do nášho tímu redaktorov Kryptomagazinu hľadáme nové posily! Hľadáme nadšencov kryptomien, ktorí majú chuť učiť sa a písanie patrí medzi ich záľuby. Radi by sme medzi nami privítali človeka, ktorý sa orientuje v kryptomenách, má nejaký ten čas navyše a kvalita jeho písomného prejavu je málinko nad priemerom.

Hľadáme redaktorov na dve pozície, ktoré sa odlišujú množstvom článkov a potrebných vedomostí v oblasti kryptomien:

Redaktor č. 1: Od tohto redaktora vyžadujeme najmä vysokú kvalitu článkov. Mal by mať dobrý prehľad o kryptomenách a čo najviac vyjadrovať svoje názory. Dobrý písomný prejav je dôležitý; uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami, ale nie sú podmienkou. Minimálny počet článkov je 3 za týždeň, ale čím viac, tým lepšie.

Redaktor č. 2: Od tohto redaktora vyžadujeme najmä prehľad aktualít. Na túto pozíciu stačí základný prehľad v oblasti kryptomien ale to, čo je dôležité, je čas. Požadované články sú krátke (do 150 slov), ale minimálny počet je 1 – 3 články za deň. Preto, ak vás baví sledovať čo sa deje (nielen v oblasti kryptomien), toto je dobrá príležitosť privyrobiť si.

V prípade, že vás táto ponuka oslovila, napíšte nám cez formulár (pod článkom). Do správy napíšte, o ktorú pozíciu redaktora máte záujem, zahrňte tiež krátky popis seba, vaše časové možnosti, skúsenosti s písaním a krátku informáciu o vašich vedomostiach v oblasti kryptomien (pokiaľ ide o pozíciu redaktora č. 1, aj o tradingu a ekonomike).

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of