[Inzerát] Hľadáme programátorov a video-editora

0
kryptomagazin inzerat

Z Kryptomagazinu sa za necelý rok fungovania stal najväčší portál o kryptomenách v Česku a na Slovensku. Pridali sme stránku o obchodovaní, YouTube kanál, diskusnú skupinu a plánujeme sa rozvíjať aj naďalej. Na to však potrebujeme nových ľudí. Tentokrát hľadáme vide-editora / editorku a hlavne veľa programátorov.

Ak o týchto činnostiach veľa neviete, ale chceli by ste sa k nám pridať, pozrite sa do našej sekcie s pracovnými ponukami:

Pracovné príležitosti na Kryptomagazine

Programátor

Vrámci našej firmy práve rozbiehame IT sekciu a hľadáme schopných programátorov, ktorí majú aspoň nejaké skúsenosti, veľkú chuť učiť sa a sú ochotní na sebe pracovať. Vhodné pre študentov (part-time), aj absolventov a pracujúcich (full-time).

Čo od vás očakávame?

Programujeme v:

  • Javascript (znalosť reactu výhodou)
  • node.js
  • databázy (SQJ aj NoSQL)
  • skúsenosti s AWS alebo GCP výhodou

Je tu tiež možnosť pracovnej stáže, vrámci ktorej sa postupne naučíte používať tieto technológie a neskôr sa pridáte.

Hľadáme hlavne ľudí, ktorí by mohli chodiť pracovať do našej kancelárie v Prahe 2 (blízko metra I.P.Pavlova), no nie je to podmienka a home-office je taktiež možný.

Čo ponúkame?

Budete súčasťou nášho tímu a zaujímavého projektu prudko sa rozvíjajúcej firmy. Možnosť kariérneho rastu, zaujímavých benefitov a finančného ohodnotenia.

Ak vás tento inzerát oslovil, napíšte nám e-mail na adresu [email protected]

Video-Editor

Náš YouTube kanál rýchlo rastie a hľadáme nové sily, aby sme mohli točiť stále lepšie a lepšie videá. Na miesto video-editora hľadáme človeka, ktorého baví točiť.

Čo od vás očakávame?

  • skúsenosti s tvorbou/strihaním videí
  • chuť tvoriť video-obsah, ktorý osloví ľudí

Čo ponúkame?

V Prahe pripravujeme menšie štúdio, ktoré budeme používať na tvorbu videí pre YouTube. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, zaujímavé benefity a finančné ohodnotenie a hlavne vysokú mieru voľnosti. Ideálne pre študenta filmovej školy, ktorý chce niekde zužitkovať svoje novonadobudnuté skúsenosti.

Ak vás tento inzerát oslovil, napíšte nám e-mail na adresu [email protected]

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of