[FINÁLNA RECENZIA] – Mali by ste si kúpiť signály od Crypto Kingdom? – Upravené

29

Ešte predtým, ako úplne zrekapitulujem celý mesiac signálov od Crypto Kingdom, chcem jasne vyjadriť jednu vec. Ja s CK nijako nespolupracujem. Celý tento článok obsahuje iba MOJE skúsenosti, dojmy a názory na produkt Signály Crypto Kingdom. Ak však máte v pláne akokoľvek vyrývať, spochybňovať dôveryhodnosť týchto informácií alebo zaujatosť voči akejkoľvek strane, tak prosím v čítaní článku ani nepokračujte. Všetci si tak ušetríme čas. Ak však chcete počuť úprimný názor a moju vlastnú skúsenosť s CK signálmi, tak je tento článok práve pre vás.

Dodatok ku všetkým komentárom

Na mojej poslednej recenzii na Crypto Kindgom Signály sa objavil úctyhodný počet komentárov. Väčšina z nich však nebola pozitívna a snažila sa moju recenziu napadnúť a označiť za nedôveryhodnú. A tak mi, prosím Vás, posledný raz dovoľte vyjadriť sa ku všetkým nejasnostiam, ktoré ste voči danej recenzii alebo produktu CK mali.

Ako som vyberal signály?

Vzhľadom na to, že nie som trader a ani odborník riadil som sa troma základnými pravidlami. Prvé bolo, že pokiaľ som nestihol signál ihneď ako prišiel (respektíve do pár minút, maximálne hodiny), tak som do neho nevstupoval. Keďže za PC (alebo s mobilom v ruke) nesedím 24/7 je pochopiteľné, že som nemohol zastihnúť ihneď všetky signály.

Druhé pravidlo bolo, že pokiaľ išlo o signál s popisom „pre pokročilých“ tak som do neho nevstupoval (s výnimkou jedného – STORM, na ktorom som nezarobil, ani neprerobil nič). Prečo som do týchto signálov nevstupoval? Pretože trh bol v tomto období veľmi nevyspytateľný a ja som ani zďaleka nemal chuť prísť o svoje peniaze. Ako začiatočník som sa tak snažil vyhýbať zvýšenému risku a tieto signály „pre pokročilých“ alebo pre odvážnych prišli mne osobne priveľmi riskantné v pomere k odmene (zisku), akú som za to mohol dostať z obchodovania daných signálov.

No a posledné, tretie pravidlo bolo, nesnažiť sa chytiť nasilu všetky signály. Prečo? Pretože NIE SOM profesionálny obchodník a manažovať 20 coinov naraz by bolo veľmi nerozvážne. Navyše, ako som už spomenul, bol trh vo veľmi nejasnej situácii a to riziko iba zvyšovalo. Práve preto som sa snažil do trhu vstupovať s rozvahou a každý jeden signál si premyslieť.

Ako som sa dostal práve k týmto 6 signálom?

Náhoda? Nie. Tak, aby sa dala napísať o nich pekná recenzia? To ťažko, keďže nikdy neviete, ktorý signál ako vyjde. Podľa čoho som sa teda rozhodol? No, základ boli vyššie spomenuté tri pravidlá. Všetky signály, do ktorých som vstúpil, spĺňali všetky tri pravidlá (okrem Stormu, ktorý bol pre pokročilých).

Čo som za tieto recenzie dostal zaplatené?

1 000 BTC teraz a ďalších 1 000 BTC o rok. Samozrejme, že nič. Išlo o normálny článok, aké píšem denne. Ak teda nemáte problém veriť informáciám, ktoré sú v správach, ekonomike alebo denníku (áno, to všetko píšem ja), tak neviem prečo by ste nemali veriť tejto recenzii.

Ja sa žiadny produkt nesnažím predávať. Ja som ho recenzoval. A ako človek, ktorý sa začína vzdelávať o obchodovaní kryptomien, Signály od Crypto Kingdom som proste pochválil. Je to iba môj názor a moja skúsenosť. Pokiaľ máte inú skúsenosť alebo iný názor, ja vám ho neberiem. Tak prosím, neberte ani vy mne ten môj.

Všetky recenzie na „Signály od Crypto Kingdom“

Ak vám náhodou ušli recenzie, ktoré som písal počas uplynulého mesiaca, nezúfajte. Všetky vám ich prikladám. Ak chcete vedieť viac o produkte predtým, ako si vypočujete môj finálny názor na signály od CK, prečítajte si pozorne tieto recenzie. Nájdete v nich veľa užitočných informácií.

Čo hovoria čísla?

Na začiatok sa poďme pozrieť iba na čísla toho, ako sa mi darilo obchodovať na základe signálov, ktoré som od Crypto Kingdom dostal. Takže, vstúpil som celkovo do 6 signálov. Bolo ich pochopiteľne oveľa viac, avšak také boli moje možnosti a moje rozhodnutia. Celkovo som skončil s profitom takmer 10 % za mesiac, čo určite nie je zlé.

  • SKY – 5 %
  • Everex – 6,38 %
  • Bread – 0,02 %
  • CyberMiles – -6,38 %
  • STORM – 0,00 %
  • ICON – 4,51 %

Jeden mínusový obchod, dva nulové (počítam aj Bread ako nulový) a tri ziskové obchody. Sťažovať si určite nemôžem a ani nebudem. CK spravilo samozrejme oveľa vyššie a lákavejšie profity. Avšak to, ako z ich signálov budete profitovať, záleží od každého z vás. Ja som spokojný s tým, ako som obstál.

CK nie je iba o signáloch

Aj napriek tomu, že produkt sa volá „Signály“, ani zďaleka to nie je iba o slepom sledovaní toho, čo vám profesionálni traderi z CK povedia. Je to aj o komunite, o nespočetnom množstve informácií alebo o videách na dennej báze. A to je fakt paráda. Ja som si to nesmierne užíval.

„Kryptosnídaně s Mikom“ je výborný nápad, ktorý veľmi kvitujem. Krátke 5-minútové video každé ráno. Rýchly update trhu a takisto množstvo informácií o altcoinoch, Bitcoine, dominancii BTC a mnoho iného.

Takisto minimálne raz za týždeň CK zverejnilo hodinový live stream, kde sa toho udialo naozaj veľa. Riešilo sa vždy takmer všetko. Od aktuálnych noviniek, podstatných informácií cez množstvo grafov kryptomien „všehodruhu“ až po to najzaujímavejšie zo samotného Crypto Kingdom. To zaručilo, že som bol jednoducho stále v strehu a vždy pripravený reagovať na pohyby na trhoch.

Záver

Kúpil by som si CK signály aj po tejto skúsenosti? Áno. Rozhodne áno. A prečo? Pretože sa snažím vzdelávať v technickej analýze, čomu nasvedčuje aj práca na tomto denníku. A Crypto Kingdom je výborné miesto, kde sa práve takéto vzdelávanie dá docieliť. Vôbec to nie je iba o signáloch aj napriek tomu, že sa to tak môže zdať. Avšak signály ako také od CK určite nesklamali. Ak teda chcete iba vedieť, čo kedy nakúpiť a predať bez toho, aby ste za technickou analýzou strávili hodiny, tak tento produkt si tiež určite zamilujete.

Čo čítať ďalej?

[VIDEO ANALÝZA] Bitcoin a altcoiny – Ako to vyzerá na trhu s kryptomenami?

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
29 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Luděk

Bullshit 🙂

michal

najprv skus a potom pindaj. muderlant

Libor

Prečo by mal skúšať zjavný bullshit a až potom pindať ! Bol by presne ten chytený hlupák,o ktorého im ide. Ktorý potom môže už len akurát tak pindať. Na tom je to celé postavené. Zlákať, aby to hlupáci skúsili, my zarobíme a oni nech si len pindajú. Tento projekt skončí, a vymyslíme niečo iné čo bude „in“ na chytanie ďalších hlupákov.

Michal

Tak to je nejhorší recenze roku – kolik ti daly peněz abys je vychvaloval? Nebo spíš nepomlouval ? 5 a 5 procent v tomto případě není 10 procent. Ale chápu že to je pro vymastené čtenáře který neumí počítat a skočí jim na lep,…

L.P.

Snad tomuhle nesmyslu nikdo nevěří 🙂

Michal

Tohle je nejhorší recenze roku – Kolik dostal pisatel v článku provizi ? Umí tu někdo počítat ? V tomto případě není 5 a 5 profit 10 procent. Ale chápu že, cílovka tohoto článku včetně Crypto Kingdom je pro slabomyslné kteří si to spočítat neumějí,….

L.P.

Díky Michale jsem rád že nejsem jediný kdo těmto bludům, takovách chdáků kteří ani neumějí počítat věří….Jediný způsob jak na krypto nezkrachovat je věřit vlastnímu úsudku a né nějakým týpkům, který obchodovat ani neumí a musí si vydělávat klamavou reklamou a okrádáním jiných lidí!!!!

michal

ano percenta vychadzaju inač, zaleži kolko investuješ. inač je zo 100 e a 300 e profit. nechapem prečo hejtuješ si mal matiku u riti asi

L.P.

[komentár zmazaný kvôli nadávkam]

Samuel Slavkovský

Marek za to dostal rovnako ako za napísanie akéhokoľvek iného článku.

Udo

Je třeba taky zdůraznit že ty „signály“ nejsou zadarmo a aby byl v profitu tak musí investovat aspon cca 15000,- Kč na obchod a by byl na tom stejným. Jinak po těch jejich signálech nabíha hned pumpa na těch šitkojnech, hned tam ty jejich ovce naskakujou a berou za cenu Market. Tak věří že na tom vaří jen CK ty nakoupí a po uveřejnění signálu hned prodají na prvním targetu. Klasický PR článek. Nechci je nějak hanit určitě umí….. Tohle je jen můj osobní názor ze zkušenosti.

Marek

Reakcie ma vôbec neprekvapujú. Avšak ako som povedal už na začiatku článku, ide o moje postoje, názory a dojmy. Pokiaľ máte iné skúsenosti s CK (negatívne), tak ich neváhajte pridať sem. Avšak moja skúsenosť bola pozitívna a preto nemám dôvod kydať na CK. A pre tých čo si myslia, že mi za to zaplatili. Tak nie, nezaplatili. Pre Kryptomagazin píšem už viac ako rok a pol. Napísal som stovky článkov a desiatky recenzii. A za žiadnu som nikdy nedostal zaplatené inak, ako pri klasickom článku. To isté platí aj teraz pri CK. Ak sa vám to však stále nepozdáva, riešenie… Čítať ďalej

Libor

Hotový teleshopping…Kúpte, ja som to vyskúšal, som spokojný….objednajte ešte dnes. A, že nedostal za to zaplatené inak ako za iný článok. No, skúsil by Slavkoskému odmietnuť a mohol by s písaním pre Kryptomagazín aj skončiť. Provízie od CR berie web a nie redaktori, čo tam píšu …..

Samuel Slavkovský

Pardon? Čo toto sú za pripomienky? Marek sa sám prihlásil, že chce robiť tieto recenzie a absolutne mu do toho nešahám. No… až teraz som zakročil a popýtal som ho, aby konkrétne túto prepísal vzhľadom na dosť veĺa äčioastočne oprávnených) pripomienok.
Ak máte nejaký problém so mnou, povedzte mi to do očí. Rád sa stretnem.

Libor

Nič osobné…Ponúkam len iné alternatívne uhly pohľadu na problém. Samozrejme, že sú kritické a patrične aj negatívne. Vždy však majú realistický základ. Alebo mám vaše články komentovať v štýle „Hare Krišna, hare Krišna…?

Libor

To, že vám za to nezaplatili peniazmi ešte neznamená a že nepracujete pre ich prospech. Jednoducho to môže znamenať, že nepriamo a neokato spolupracujete za mizernú odmenu. Potom to je ešte úbohejšie. A teraz ku faktom ! Urobili ste selekciu na 6 signálov. Podľa čoho ste ju robili ? Len tak podľa pocitu ? A práve tento výber 6 signálov urobil 10 % mesačne ? A koľkože % by urobili všetky, teda neselektované signály. Nože dajte údaj, nech to porovnáme ako benchmark ku vašej pocitovej selekcii 6 signálov. Prepokladám, že budúci mesiac to bude vyzerať v rovnakom duchu – môj… Čítať ďalej

patrik

Pod tymto clankom je zaujimava diskusia: https://opcebinarni.cz/xxx Oplati sa precitat kazdemu, ktory nad CK, alebo nad podobnymi sluzbami uvazuje. Ja som takto chvilu na twittri sledoval pana Reneho, tiez odbornika odtialto a zo zaciatku som bol nadseny, pretoze pisal o grafoch z perspektivy, ktora bola pre mna nova. ked mi minuly rok zostala visiet na rok investicia na vysokej sume, lebo som nepocuval svoju intuiciu, ale jeho prognozy a vsimol si, ako tyto pani dokazu vzdy zahovorit iny realny vysledok, nez aky „predvidali“, prestal som sa spoliehat na cudzi nazor. Tieto prognozy a cely kryptomagazin chodim citat pre zabavu. Specialne… Čítať ďalej

Samuel Slavkovský

Pošlite mi prosím vás jednu moju predikciu, ktorá mi nevyšla… okrem tej z júna, tam som ale priamo v článku písal, že strieľam na slepo a nech to ľudia neberú vážne. Link som vám bohužiaľ musel vymazať, pretože nespĺňa pravidlá diskusie pod článkami. Ak niekto chce, verím že si to tam nájde. Vidím, že si mýlite predikcie s analýzou. predikcia je blboxsť. Každý, kto kto vie aspoň niečo o obchodovaní vie, že predikcia je marketingové slovo bez akhokoľvek reálneho významu a akniekomu nejaká predikcia vyjde, tak je to úplná náhoda. Obchodovanie nie je o predikciách, ani nikdy nebolo: Obchodovanie je… Čítať ďalej

patrik

Mrzi ma, ak som sa vas dotkol. Takisto oddanych oddanych odbornikov, co pomahaju za par korun. Chcel som len pripadnym zaujemcom ponuknut aj iny pohlad na prezentovane sluzby Crypto Kingdom. Poznam rozdiel medzi predikciou a analyzou a zaroven si uvedomujem, ze analyza s vysledkom porastieme a ked nie, tak klesneme, ma pre citatela nulovu prakticku hodnotu. Co sa tyka Reneho, musel by som hladat na Twittri, ktory uz nepouzivam – jednalo sa o analyzu s vysledkom, ze cena porastie a cena vzapati padla tak hlboko, ze investovane peniaze zostali na rok zablokovane. Co sa tyka vasich uvah, tazko sa na… Čítať ďalej

Libor

Predikcie nie sú blbosť, keď sa robia na základe fundamentov. Blbosť je ich robiť len na základe čisto TA, teda na štatistike z cenovej histórie. A vy robíte len cenovú analýzu TA, a jediným „riadením rizika“ je stoploss, čím sa riziko celkovej stratovosti pri náhodných procesoch nijako nemení. Mení sa len forma krachu, z rýchlej a spontánnej na pomalú a postupne dávkovanú stratu, čo je samozrejme výhodné pre obchodné platformy, ktoré si berú poplatok z objemu obchodu, lebo klient otočí do krachu väčší objem prostriedkov. Preto sa tak propaguje používanie SL. SL je o poplatkovom biznise pre platformy. Klient sa… Čítať ďalej

patrik

Este jeden zaujimavy link pre pripadnych zaujemcov o sluzby CK:
https://www.fxstreet.cz/xxx – (komentár prešiel úpravou pretože link porušuje naše pravidlá diskusie)
+ zaujimalo by ma, ci a ak ano, akou formou profituje kryptomagazin z podpory Crypto Kingdom. Mohol by sa pan sefredaktor vyjadrit?
Mimochodom, prvy prispevok sa mi v diskusii nezobrazil. Dufam, ze sa tu objavi, ked prejde redakcnou kontrolou?

patrik

Pan Slavkovsky, chcem sa vam ospravedlinit za moje prilis osobne a utocne prispevky. Myslim, ze nie je fer sa takto chovat, ked vy tu pod svojimi nazormi vystupujete pod plnym menom. Asi sa na nich podpisala nejaka vcerajsia skryta frustracia. V podstate mi slo len o tri veci:
Upozornit na ine, negativne recenzie prezentovanej sluzby, ktora je tu propagovana, nech sa, hlavne zaciatocnici hned nechytia a nepridu o peniaze a
upozornit na ambivalentnost vacsiny analyz a zistit, ake je pozadie vztahu Kryptomagazinu a Crypto Kingdom. Zvysne osobne utoky na vas a vasho kolegu boli ubohe a ospravedlnujem sa za ne.

patrik

Pan Slavkovsky, stale ste nepopisali formu obchodneho partnerskeho vztahu medzi Kryptomagazinom a Crypto Kingdom. Pritom mi tu uz v pravo svieti pod napisom partneri ich velke logo.

Samuel Slavkovský

Nehnevajte sa, som veľmi rád že čítate tento web a vážim si každého návštevníka a čitateľa, ale obchodné vzťahy tejto firmy vás nemusia zaujímať. Snažíme sa byť nestranní a robíme to tak, že redaktori ktorí reálne píšu tieto články za to nemajú žiadny bonus a dostanú štandardnú taxu, ako za každý iný článok. Takže ak Marek napísal, že sa mu CK páči, tak sa mu sakra páči a bodka. Je to jeho názor, o mesiac dostane členstvo ďalší redaktor a on si zase napíše svoj názor. Ja im o toho nešaham, pokiaľniečo úplne nedomrvia. Napr. táto finálna recenzia nie je… Čítať ďalej

Rodan

Bežne sa do bebát nezapájam, teraz spravím výnimku: prvé signály som od CK kúpil v 2017 pri cene okolo 8K. Doteraz som s nimi, nie v kuse, s malými prestávkami, ale skoro stále. Viete prečo? Nejde ani tak na 100% o tie signály, ide aj o niečo viac. Nazvem to „komunita“. Keď je niekde partia ľudí, ktorí sa niečomu spolu venujú, tak všetci z toho môžu profitovať. To sú tie denné Majkove a Honzove rozbory trhu, to sú tie live prenosy, debaty, články, blogy, tipy…. To sú tie „signály“, ktoré u CK nie sú také že „teraz kúp toto za… Čítať ďalej

Libor

Takže je to o členstve v klube, o živote v komunite. Oni to však to členstvo marketingovo ponúkajú ako ziskovú investičnú príležitosť, ako keby predávali investičný produkt…. A to je ten marketingový trik, či scam. Lákať ľudí na peniaze, na nejaký „stroj na zisky“, a nie na život v komunite. Lákať ľudí, čo nemajú čas na biznis a čo chcú ľahko zarábať s minimom vynaloženého úsilia a času len tak bokom. Je to cielené na typy ľudí s mentalitou stávkara na zápasy v Niké, ktorý hľadá tipy na výhru. To je ich cieľovka.. stávkar…ale ponúkaju to ako investičný produkt.

Samuel Slavkovský

Zdravím, bohužiaľ počas mesiaca kedy sme robili recenziu išiel trh dole a obchodovať so ziskom bolo veľmi ťažké. V takýchto časoch je väčší dôraz na komunitu a signálov je menej.. Budeme robiť aj recenziu počas uptrendu a to bude trochu o inom 🙂 No.. uvidíme

Barok

Zdravím. Signály od CK jsem testovat a s výsledkem se zde podělím… Pokud půjdete na stránky Crypto Kingdom sekce signály, ve spodní části stránky jsou jejich měsíční MAXIMÁLNÍ výsledky (vaše výsledky budou nižší). Na výsledky +45% a více % hned zapomeňte, jelikož to byla Alt Sessions, na kterou se v CK stále čeká, ale která nemusí už nikdy přijít… Můj odhad je, že Alt Sessions příjde po prasknutí další Bitcoinové bubliny, někdy v prosinci 2021… Reálný profit je tedy 10-20% za měsíc, což NENÍ profit z celého vašeho kapitálu, ale z částky na jeden jediný obchod!!! Vzhledem k tomu, že… Čítať ďalej

Tři remeši

Tohle je tak strašně slabé 🙂 ..