FED – Najväčší podvodníci na svete – Súkromná firma, s výhradným právom tlačiť doláre

5

FED (Federal Reserve) – americká inštitúcia, o ktorej ste už určite počuli. Vytvorená bola na začiatku minulého storočia s cieľom stabilizovať americký dolár, donútiť vládu USA lepšie hospodáriť s peniazmi a v konečnom dôsledku pomôcť ekonomike.

Zlato prekonáva 2000 $ hranicu! Oplatí sa ho ešte nakupovať?

Túto úlohu si FED plní dodnes, no nie každý je presvedčený, že to robia dobre. Pre mnohých sa táto inštitúcia stala symbolom zotročenia a útlaku nielen populácie USA, ale celého sveta. FED je totiž v skutočnosti SÚKROMNÁ FIRMA a vzhľadom na to, že prakticky ovláda zásobu dolárov vo svete, drží vo svojich rukách až priveľkú moc.

Ako funguje FED? To sa dozviete v priloženom videu. Zapnúť si môžete aj SK titulky.

Pozrite si ďalej

FED je jedným z dôvodov, prečo má dolár  problémy a prečo si myslíme, že v relatívne blízkej budúcnosti imploduje. Viac informácií nájdete v priloženom videu. Pripravili sme pre vás aj príbeh o hyperinflácii dolára, kde sme vysvetlili, ako vlastne vznikla súčasná kríza a kto je za ňu zodpovedný.

Je to Koronavirus?

Zabudnite na to! O tom sa vás snažia presvedčiť ľudia, ktorí sú za tento bordel zodpovední. Názor na súčasnú krízu od profesionálneho ekonóma nájdete tu:

Chamtivosť, arogancia a nie korona môže za príchod krízy! – Ale splatíme to my

3.5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Nepríšte nezmysly, hóaxy či nepreberajte fake news. To prenechajte radšej antiamerickým trolom, tí sú za to aspoň platení. Takto vyzeráte ekonomicky nekompetetne. FED je plne regulovaná americkými zákonmi, guvernéra menuje prezident USA, členovia FEDu sú odborníci, nie akcionári, nevyplácujú zisky akcionárom a pod. Robia to isté / monetárnu politiku / ako iné „nesúkromné“ centrálne banky, ECB, BoJ, a možno to robia ešte kompetetnenjšie. Ak by FED aj mal štatút štátnej inštitúcie, nekonal by inak ako koná teraz.

Chose

toto veď už vecí a škôlkarov kde mi chodia deti a jediné hoaxy a nezmysly tu šíria jedine masmedia ako TA3, markiza a podobne. tie časy keď boli ľudia
hlúpi a verily správam lekárom učiteľom bankarom sú už preč a nikdy sa nevrátia

andrej

Masmedia – biznis s informaciami, co a kde kedy pustit von. Farmac. priem., lekari,… – ako sa to v amerike hovori, biznis so smrtou. Banky – tym snad nikdo ani kedysi neveril. Ucitelia len potrebuju zbierat body a tym sa zabezpeci aby ucili to co stat chce.

Juraj

https://m.youtube.com › watch
Výsledky z internetu
Čím sú kryté nekryté peniaze? Karpiš vs. Scherhaufer – YouTube

Peter

Naskitne sa tu ešte jedna otázka prečo musel jfk zomrieť práve vtedy keď začal slapat po Fed??