[Návod] ako spojazdniť signály od Crypto Kingdom

0
cryptokingdom, [Návod] ako spojazdniť signály od Crypto Kingdom

Rýchly návod, ako spojazdniť signály od Crypto Kingdom

Na webovej stránke cryptokingdom.cz si vyberte požadovanú dĺžku členstva a kliknite na objednať. Na výber budete mať jeden z troch zvýhodnených balíkov TU (už od 52€).

crypto-kingdom-signaly

Skontrolujte, či máte zakliknuté vami vybrané členstvo. Vyplňte adresu, email, heslo a zadajte spôsob platby. Na výber máte platbu kartou, Bitcoinom alebo bankovým prevodom. Následne kliknite na tlačidlo Odoslať objednávku (dole).

clenstvi crypto kingdom

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu, kde zaplatíte vami vybraným spôsobom, napr. bankomatovou kartou. Po úspešnom vykonaní platby vám na e-mail príde potvrdenie o platbe. V prípade platby Bitcoinom sa vám zobrazí adresa, na ktorú odošlete BTC.

PLATBA CLENSTVI KINGDOM

Teraz stačí zaslať email na: [email protected]

Do predmetu e-mailu uveďte svoje celé meno. V texte uveďte e-mailovú adresu pod ktorou ste sa registrovali, následne uveďte vaše mobilné telefónne číslo, ktoré bude potrebné pre vstup do aplikáce Telegram. Nezabudnite pripojiť do emailu potvrdenie o zaplatení.

potvrzujici mail crypto kingdom

Naštudujte si súbory viď email a počkajte, kým vám príde link do Telegramu, kde chodia signály.

crypto kingdom mail

V prípade, že vám už link prišiel a Crypto Kingdom vám na základe vami uvedeného telefónneho čísla povolil vstup do ich plateného účtu na Telegrame, môžete si stiahnuť túto aplikáciu.

Ako založit Telegram

Vyhľadajte si aplikáciu Telegram na vašom mobilnom zariadení a kliknite na Inštalovať.

telegram-mobil

Po nainštalovaní máte Telegram už pripravený. Teraz stačí, aby ste na vašom mobilnom telefóne klikli na link do Telegramu, ktorý vám po odoslaní potvrdenia prišiel z Crypto Kingdom. Tento link môžete priamo otvoriť v mobilnej aplikácii. Teraz už môžete vidieť signály, ktoré sa aktualizujú automaticky a taktiež vám budú chodiť notifikácie (správy).

mobil-telegram

Prehľadná PC verzia Telegramu

V prípade, že chcete mať signály aj na PC, stiahnite si desktop aplikáciu:TELEGRAM NAVOD

Výsledok vyzerá nasledovne:

TELEGRAM-DESKOP-2

Signály už máte pripravené na vašom mobilnom telefóne aj na počítači. Záleží len na vás, či budete chvíľu sledovať ako tipy vychádzajú a následne sa pustíte do obchodovania týchto signálov na Bittrexe, alebo se do toho pustíte okamžite, napríklad s menšou finančnou čiastkou.

Tip: Pozrite sa taktiež na predchádzajúci článok, kde je vysvetlené ako signály fungujú, koľko ich chodí a čo v nich nájdete.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of