Bitcoin v roku 2020 vzrástol o viac ako 300%! Tu je postup, ako trojnásobne zvýšiť svoje BTC v roku 2021, aj keď cena klesne

0

Bitcoin dosiahol nové historické maximum 40 000 dolárov a býčí boj o BTC, ako aj ETH a ďalšie významné kryptomeny zatiaľ nevykazovali žiadne známky spomalenia. To je skvelá správa pre digitálne meny, ktoré sa tešia väčšej adopcii v dôsledku rastúcej globálnej popularity a legitimity. Výnimočne volatilné kryptotrhy sú však známe vďaka neuveriteľným skokom, po ktorých nasledujú devastujúce poklesy a tradičné stratégie investovania do kryptomeny zahŕňajú okrem potenciálne obrovských výnosov aj zvlášť vysoké riziká.

Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou Arbismart. Informácie a názory v ňom sa nemusia zhodovať s názormi kryptomagazinu.

Najlepším spôsobom, ako vygenerovať veľkorysú návratnosť investícií zo svojich bitcoinov v roku 2021, je použitie stratégie krypto arbitráže, pretože to znižuje obchodné riziká takmer na nulu bez toho, aby to malo negatívny dopad na zisky.

Ako môžete dosiahnuť zisk?

Svoju expozíciu môžete dramaticky zmierniť pomocou krypto arbitráže, pretože na ňu nemá vplyv volatilita kryptotrhov. Namiesto toho profituje z cenovej neefektívnosti naprieč burzami. Z tohto dôvodu sa retailovými aj inštitucionálnymi investormi všeobecne uznáva, že sú jednou z najbezpečnejších foriem investovania s najmenším rizikom.

Funguje to tak, že využíva skutočnosť, že dočasne môže byť digitálna mena k dispozícii za rôzne ceny súčasne na rôznych burzách. Aby mohol obchodník s krypto arbitrážami profitovať z týchto cenových rozdielov, kúpi si túto mincu na burze, kde je najnižšia cena, a potom ju predá na burze, kde je najvyššia cena, aby získal zisk skôr, ako sa trh prirodzene upraví a krátkodobo vyrovná cenová neefektívnosť.

Využitie týchto krátkych príležitostí je takmer nemožné dosiahnuť manuálne. To je dôvod, prečo sa krypto arbitráž zvyčajne vykonáva pomocou automatizovaného algoritmu obchodovania s krypto arbitrážou. Aby sme tomu porozumeli trochu lepšie, vezmime si ako príklad jedno z popredných mien v tejto oblasti, ArbiSmart, platformu pre krypto arbitráže regulovanú EÚ.

Systém založený na umelej inteligencii spoločnosti je pripojený k 35 kryptoburzám, ktoré skenuje súčasne, 24 hodín denne, sedem dní v týždni, a sleduje stovky kryptomien naraz, aby identifikoval príležitosti kryptomeny, ktoré vzniknú. Okamžite nakúpi a potom predá mincu za zlomok sekundy, skôr ako sa dočasný cenový nesúlad sám vyrieši, so ziskom dosahujúcim až 45% ročne.

Aké sú hlavné výhody?

Okrem skutočnosti, že nie ste vystavení takmer žiadnemu riziku investovania do tradičnej digitálnej meny, môže byť krypto arbitráž tiež mimoriadne výnosná. Návratnosť investícií je navyše úžasne stabilná a práve táto spoľahlivosť vám umožňuje spravovať svoje úspory a pripravovať sa na budúcnosť s väčším úspechom.

Ak sa vrátime k nášmu príkladu ArbiSmart, spoločnosť ponúka zaručený ročný pasívny príjem v rozmedzí od 10,8% do 45%. Na stránke Účty je presne uvedené, koľko môžete očakávať, že zarobíte mesačne a ročne, v závislosti od veľkosti vašej investície. Okrem štedrých ziskov z obchodovania s krypto arbitrážou získavate aj zložený úrok a kapitálové zisky z rastúcej hodnoty natívneho tokenu ArbiSmart, RBIS. Hneď ako sa zaregistrujete a zafinancujete nový účet, váš kapitál sa automaticky prevedie na RBIS, hoci vaše prostriedky je možné kedykoľvek vybrať fiat alebo krypto. Hodnota RBIS tokenu od jeho zavedenia už vzrástla o viac ako 210% a predpokladá sa, že do konca roku 2021 stúpne až o 3 000%.

Jednoduchosť je kľúčová a jednou z hlavných výhod krypto arbitráže je to, aká ľahká a dostupná je. Na začiatok, pretože to vyžaduje použitie automatizovanej platformy, nie je potrebné nijaké úsilie. Stačí sa zaregistrovať a nechať platformu prevziať prácu nepretržite vo vašom mene. Ak tiež investujete so spoločnosťou ako ArbiSmart, nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s kryptovaním. Aj keď môžete investovať do rôznych digitálnych mien, môžete vkladať prostriedky aj do fiat mien, ako sú EUR a GBP, bez toho, aby ste si museli otvárať peňaženku a nakupovať BTC, ETH alebo USDT. Môžete teda ťažiť z tejto novej lukratívnej triedy aktív, bez toho, aby ste museli zvládať akýkoľvek druh krivky učenia.

Ako vidíme, výhody sú zrejmé. Krypto arbitráž je bezproblémová a neuveriteľne nízko riziková, to všetko pri dosahovaní vysokých výnosov.

Aký je trh s krypto arbitrážou?

Platformy ponúkajúce automatizované obchodovanie s krypto arbitrážou čelia čoraz viac preplnenému trhu v dôsledku zvýšeného prijímania stratégie tradičnými subjektmi, ako sú hedžové fondy, finančné inštitúcie a investičné spoločnosti. To je dobrá správa pre investorov, pretože to znamená väčší výber a konkurencieschopnejšie podmienky.
Rovnako ako pri všetkých formách kryptoinvestícií, prípady podvodu a hackingu, bohužiaľ, zostávajú častou hrozbou pre neopatrného investora kvôli inherentnej anonymite blockchainu, ktorá ho robí atraktívnym pre kriminálne živly, a nedostatočne regulovanému stavu tejto situácie, ktorá sa nedávno objavila ako stanovenej triedy, ktorú vlády na celom svete prijímali pomaly.

Ak chcete bezpečne obchodovať s krypto arbitrážou, máte iba jednu možnosť – vyberte si plne licencovanú platformu. Spoločnosti zaoberajúce sa krypto arbitrážou, ako napríklad ArbiSmart, ktorá má licenciu FIU a je regulovaná v celej EÚ, poskytujú kritickú ochranu spotrebiteľa vrátane externého auditu, samostatných účtov klientov a spoločností, údržby dostatočných prevádzkových prostriedkov, úplného krytia klientskeho kapitálu a implementácie bankového stupňa. protokoly o bezpečnosti údajov, ako aj prísne overenie totožnosti a postupy proti praniu špinavých peňazí.

Ďalším prostriedkom na identifikáciu dôveryhodných investičných príležitostí je rýchle online vyhľadávanie. Krypto arbitráž má aktívnu a hlasnú komunitu investorov, ktorá podporuje spoľahlivých hráčov a poskytuje hlasné varovania pred tými, ktorí nemajú užitočnú, prístupnú podporu, rýchle a bezproblémové výbery a poskytovanie záruk zisku. Napríklad pohľad na online prítomnosť spoločnosti ArbiSmart ukáže vynikajúce hodnotenie TrustPilot, ako aj pozitívnu spätnú väzbu na sociálnych kanáloch a v hlavných publikáciách krypto priemyslu.

Je nesporné, že i keď existujú určité riziká pre vstup do kryptomeny, od vysokej volatility trhu po nedostatok regulačného dohľadu, ide o neuveriteľne lukratívnu triedu aktív, ktorá ponúka bezkonkurenčný potenciál výnosov. Vďaka krypto arbitráži môžete ťažiť z jej výnimočnej ziskovosti bez toho, aby ste boli vystavení riziku zrútenia trhu a straty svojho kapitálu. Navyše výberom dôveryhodného a transparentného poskytovateľa finančných služieb môžete expozíciu ešte viac zmierniť investovaním do plne regulovaného obchodného prostredia.

Chcete už začať strojnásobiť hodnotu svojich bitcoinov? Začnite rokom 2021 správnym spôsobom, tým, že podniknete kroky na zabezpečenie svojej budúcnosti a stanete sa dnes investorom do krypto arbitráže.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre