Binance.
Binance. Zdroj: shutterstock.com/Primakov

Spoločnosti Binance sa úspešne podarilo oficiálne spustiť svoje služby na Novom Zélande po nedávnej registrácii u finančného regulátora krajiny. Najväčšia kryptomenová burza na svete si stanovila dodržiavanie právnych predpisov ako jednu zo svojich hlavných priorít.

Binance dostal zelenú na Novom Zélande

Burza Binance v piatok oznámila, že sa úspešne zaregistrovala ako poskytovateľ finančných služieb na novozélandskom ministerstve pre podnikanie, inovácie a zamestnanosť. Krypto-burza zároveň oznámila oficiálne spustenie burzy Binance New Zealand (Binance NZ). Na webovej stránke burzy sa píše:

Táto registrácia umožňuje burze Binance NZ ponúkať množstvo finančných služieb vrátane spotového obchodovania, stakingu, obchodovania s NFT a pod.“

K tejto udalosti sa vyjadril aj generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao (CZ):

Mnoho veľkých technologických firiem otvára svoje pobočky na Novom Zélande. Myslím, že pre niektorých je ľahké to prehliadnuť, keďže ide o menší trh, ale my vidíme v našej prítomnosti na Novom Zélande značnú hodnotu (…) História fintech inovácií na Novom Zélande je veľmi dobre známa. Ide o krajinu s jedným z najrýchlejším prechodov na digitálne transakcie na svete.“

Mohlo by ťa zaujímať: Americká politička varuje: „V našej krajine sú silní jednotlivci, ktorí chcú zničiť Bitcoin. Budeme sa brániť!“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Binance na Novom Zélande.
Binance na Novom Zélande. Zdroj: binance.com

Kryptomenovú burzu akceptuje jedna krajina za druhou

Spoločnosť Binance New Zealand verí, že poskytne občanom platformu na príjemné obchodovanie a budovanie svojich portfólií. S jedným z najnižších obchodných poplatkov na svete a najväčšou používateľskou základňou je Binance určená obchodníkom, investorom a všetkým, ktorí sa zaujímajú o budúcnosť webu 3.

Binance expanduje po celom svete vrátane Dubaja, Kazachstanu, Rumunska, Španielska, Brazílie, Talianska či Francúzska. Spoločnosť sa údajne snaží znovu vstúpiť aj na japonský trh s kryptomenami po tom, čo z neho pred štyrmi rokmi vystúpila. Krypto-burza taktiež zaznamenáva rekordný nárast počtu používateľov z Indie po tom, čo vláda začala ukladať novú kryptografickú daň.

Prečítaj si tiež: Mike Novogratz: „Bitcoin musí ukázať svoju užitočnosť, inak stratí silu“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance