Android hra, ktorá posiela ETH rovno na Coinbase? Tu je!

3

V týchto dňoch, kedy každý pozeráme po facebooku a ťukáme do mobilu častejšie než zvyčajne sú možno pre niekoho malou záchranou hry. Hranie hier aj na telefóne pomáha tzv. psychohygiene. Predstavím Vám dnes úplnú novinku a to hru ktorej hraním na telefóne dokážete získať Ethereum.

Vyplácanie nikdy nebolo jednoduchšie…

Hra s názvom Ethereum Connect 3 od spoločnosti, ktorá vyvíja aj kryptomenu Phoneum je perfektnou puzzle zábavkou, ktorá navyše generuje body, ktoré si viete zmeniť na ETH a poslať na Coinbase walletku. Pokiaľ teda disponujete Coinbase účtom, tak len zadáte do aplikácie email registrovaný na Coinbase a môžete príjimať Ethereum za hranie tejto hry.

Hra je úplne nová a vydali ju len dva dni dozadu, preto je možné, že Vám nepôjde vyhľadať v obchode play. Pokiaľ by sa tak stalo, stiahnite si ju po kliknutí po nižšie uvedený odkaz:

Hru stiahnete tu: https://bit.ly/3bNXHJy

Ako často ju môžete hrať? Budem milionár?

Rozhodne nie! Ale je vždy lepšie hrať takúto hru za nejakú odmenu ako vôbec za nič. Jedná sa o klasickú puzzle hru, kedy spájate políčka rovnakej farby podľa rôznych levelov. Za získanie troch hviezdičiek dostanete najvyšší počet bodov, ktoré sa Vám kumulujú. Hra má zo začiatku 10 pokusov a pokiaľ tie miniete ste dohrali. No je to ešte možnosť zhliadnutia reklamy za čo Vám pripíše hra ďalšie dva pokusy na hranie. Hrať tak viete aj celý deň no aj keby ste to skúsili milionári z vás nebudú.

Chcete si radšej zarábať obchodovaníím? SIGNÁL – Ethereum stráca silu – Ideálny setup na short

Očakávajme ďalšie :)

Spoločnosť Phoneum, ktorá vyvinula kryptomenu Phoneum má v ponuke aj ďalších niekoľko hier, z ktorých niektoré sme spomínali v dávnejších článkoch. Momentálne sa jedná o spoločnosť, ktorá vytvorila najväčší počet Android hier, ktoré sú odmeňovacie. Verím, že do budúcna pre nás prinesú ďalšie skvelé hry.

Pochváľte sa v komentároch, koľko sa Vám podarilo za deň dostať ETH. Ja som hru skúšal hodinu cez deň a mám 0.00010500 ETH. Tak poďte na to! :)

Začala ekonomická kríza a bude tu s nami ešte dobrých zopár rokov, no Ethereum by v nej mohlo profitovať! Chystajú sa totiž vylepšenia, ktoré z neho konečne spravia systém použiteľný v reálnom svete! Všetky pozitívne fundamenty okolo Etherea nájdete v tomto článku:

Oplatí sa kúpiť Ethereum? 5 dôvodov, prečo bude ešte rásť

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Don Bezák

Prešiel som všetkých 100 úrovni v tejto hre a požiadal som o výber a na coinbase my prišla odmena za nejakých 20 minút. Prekvapilo ma že ako rýchlo mi to prišlo. Poslal som si 0.0007225 ETH čo predstavuje nejakých 10 centov. 😀

Igor

Ja som prešiel 49 a získal som 0.00018000

Martin

Hra čoskoro skončí, kvôli cheaterom