[Analýza] Monitorovaný altcoin Crypto Kingdom – BAT + Bonus

0

Bitcoin spomalil svoje pohyby a altcoiny sa začínajú prebúdzať tým, ako kapitalizácia altcoinov narazila na silný support. Dnes ráno sme ukončili signál DLT +25 % a včera predikciu na FUEL so ziskom +90 %. Teraz sledujeme ďalšie klenoty k výstrelu!

4-hodinová kapitalizácia altcoinov

Ako vidíme na grafe, máme ešte priestor, aby sme rozmnožili mince na altcoinoch, kým sa kapitalizácie altcoinov dostane na rezistenciu okolo 80 mld. USD.

BAT/BTC

BAT má peknú štruktúru a vyzerá, že by mohol každú chvíľu preraziť falling wedge, ktorý sa formuje necelých 100 dní. Graf si vytvoril silnú supportnú štruktúru medzi 1 561 – 1 659 sats. a cena by teraz mala predviesť skôr pump než vytvorenie nového minima. Všimnite si objemy, ktoré sú teraz veľmi nízke a keď sa pozriete doľava do histórie grafu, tak takmer pred každým väčším pohybom tu došlo k uspaniu objemov a potom prišlo zaujímavé momentum.

4-hodinový graf BAT

Na grafe je dokončený AB = CD pattern, ktorý stále čaká na targety (zaznačené na grafe) alebo stop-loss (na hodnote 1,272 AB = CD).

Ako obchodovať BAT?

Variant a) – veľmi riskantný! Vstúpiť teraz na supporte so stoplossom pod celou supportnou štruktúrou a targety smerovať na slabšie rezistencie, ktoré môžete sami identifikovať v zaznačenej range (zóna medzi zelenou a červenou zónou), prípadne vystupovať až v červenej rezistencii alebo skúsiť trade podržať do targetov pre AB = CD pattern s konzervou.

Variant b) – konzervatívnejší. Počkať si na break-out alebo potvrdenie break-outu rezistenčnej trendovej linky, stoploss pod supportnou štruktúru a výstup v červenej zóne s konzervou alebo skúsiť trade podržať do target pre AB = CD pattern.

Variant c) – ešte konzervatívnejší 😃 Počkať si na break-out červenej rezistencie, stoploss podľa svojho uváženia a targety pre AB = CD pattern.

Páči sa vám táto analýza? Moje meno je Ing. Ján Čuraj a som hlavný analytik spoločnosti Crypto Kingdom a správca portfólia CK Capital. TU si môžete stiahnuť môj e-book (nielen) o kryptomenách a obchodovaní. Je to ZDARMA.

Spojili sme sa s Trading11, aby sme vám priniesli náš špeciálny spoločný produkt. Získajte najkvalitnejšie signály a analýzy. My i naši zákazníci priemerne zarábame 20 % mesačne oproti Bitcoinu!

Stránka produktu s viacerými informáciami tu

V rýchlosti sa pozrieme ešte na dva ďalšie altcoiny, ktoré vyzerajú veľmi zaujímavo, lebo vytvárajú podobnú formáciu ako BAT – falling wedge!

SKY/BTC

SKY je jeden z ďalších shitcoinov čo má dlhú falling wedge už na konci a pripravuje sa na break out. Objemy na 4h celkom dobré a vysoké.

4-hodinový graf SKY/BTC

Scenáre vstupu a výstupov si môžeš vytvoriť sám a použiť inšpiráciu z analýzy BAT, ktorú vypracoval jeden z našich Crypto Kingdom študentov na signáloch.

XZC/BTC

Zcoin preráža silnú trendovku „Falling Wedge“ a včera predviedol 11 % Up. 600 – 650 a 700 sats. sú silné rezistencie, kde sa pravdepodobne bude graf vracať.

4-hodinový graf XZC/BTC

Ak by si chcel pomoc so vstupom a výstupom s XZC, môžeš využiť naše signály, kde ti pošleme vstup a spoločne riadime priebeh celého obchodu!

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je len orientačná a neslúži ako odporúčanie na kúpu alebo predaj. Situácia na trhu sa kedykoľvek môže zmeniť. Špekulatívne obchody na finančných trhoch sú veľmi rizikové!

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Ján Čuraj.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of