Ako zmeniť krypto na krypto bez overovania totožnosti (KYC) na Binance?

5

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Chcete zmeniť vyťaženú alebo inak získanú kryptomenu za inú? Chcete ju vymeniť bez overenia totožnosti? Nechcete nahrávať niekde na burzu Vaše doklady? Cez burzu Binance to ide! Toto video je práve pre Vás! 

Najprepracovanejšia burza Binance podporuje zmenu krypta na iné krypto aj bez overovania totožnosti do výšky 1BTC. Je to len v prípade, že chcete predať a nakúpiť krypto za krypto. V prípade zmeny kryptomeny za FIAT (€) musíte už overením totožnosti prejsť. Rovnako tak aj v prípade vyžiadaní platobnej VISA karty.

V tomto video tutoriale nájdete návod ako si na Binance poslať kryptomeny, ako ich predať a nakúpiť iné. Video je vysvetlené na príklade zmeny kryptomeny Stellar Lumens na Horizen. V princípe je to však rovnaké pri akejkoľvek kryptomene alebo walletke.

Pod videom nájdete aj registračný link na Binance, cez ktorý viete získať až 20% doživotnú zľavu z obchodných poplatkov. Je potrebné sa prekliknúť na video priamo na youtube. Prikladám link aj SEM.

Dúfam, že Vám tento tutorial pomôže, chystám ich viac a v spolupráci s kryptomagazínom Vám ich postupne budem prinášať.

Prečítajte si aj:

Peter Schiff uznáva, že Bitcoin ide na $100 000 a syn ho poriadne zahanbil – Toto je Schiff vs. Schiff

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
peter

tam ziaden link nieje

peter

Dobry den,
link tam nieje na binance na tu zlavu

Patrik

Je možné si nechať overiť identitu inak než fotkou s OP pred ksichtom? Toto mi je fakt proti srsti keďže neznesiem všetky sociálne médiá. Už nemôžem bez toho vložiť žiadny fiat.