Ako ochrániť svoje kryptomeny

0

Kryptomeny sa držia rôznym spôsobom. Môžeme ich držať na zmenárňach, burzách, v online peňaženkách, v hardvérových externých peňaženkách, v notebooku, ale aj v mobile. V prípade držania kryptomien na zmenárňach, burzách alebo v online peňaženkách môže byť problémom to, že majiteľ kryptomien nevlastní privátny kľúč (podobné údaje ako pri prihlasovaní sa do internet bankingu) a preto kryptomeny nevlastní on, ale tretia strana, ktorá drží privátny kľúč.

Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou NEXALTIC Capital s.r.o.

Pri držaní kryptomien v notebooku alebo v mobile býva často problémom chýbajúca záloha privátneho kľúča, kedy pri strate telefónu alebo pri zlyhaní notebooku môže prísť ku strate všetkých prostriedkov.

My na skladovanie kryptomien používame externé hardvérové zariadenia so zálohovanými privátnymi kľúčmi tak, aby sme pre klientov zabezpečili tú najvyššiu bezpečnosť na trhu. Dvojfaktorovú autentifikáciu využívame aj pri tradingu na najbezpečnejších burzách, kde máme nastavenú maximálnu ochranu, akú táto burza ponúka (výbery len cez email, výber len na vybrané peňaženky, GEO ochrana, a pod.).

Nenechávajte preto vaše ťažko vyťažené a nakúpené kryptomeny ležať len tak, na nepoužívaných diskoch a zverte ich zabezpečenie a ochranu odborníkom.

Naša spoločnosť NEXALTIC Capital s.r.o. popri troch investičných produktoch ponúka klientom aj špeciálne hardvérové zariadenie prispôsobené na ťažbu kryptomien a zabezpečuje aj bezpečné držanie kryptomien.

Náš Miner je špeciálne navrhnutý pre individuálne potreby klienta a prispôsobený podmienkam, v ktorých bude prevádzkovaný. Samozrejme, nastavením a odovzdaním Mineru klientovi sa naša starostlivosť nekončí. Okrem výroby a dodania zariadenia sa staráme aj o pravidelné aktualizácie ťažobného softvéru a online monitoring priebehu ťažby počas celej životnosti zariadenia.

Neviete si dať rady s kryptomenami alebo ich bezpečnosťou? Obráťte sa na odborníkov!

nexaltic logo

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre