Ako môže táto jednoduchá stratégia trojnásobne zvýšiť vaše bitcoinové zisky

0

Bitcoin začal v roku 2021 silnejším ako kedykoľvek predtým, pričom cena sa vyšplhala na viac ako 37 000 dolárov a ak ste si kúpili svoje BTC v tomto čase minulý rok, dosiahli ste takmer 300% zisk. Ak chcete svoje bitcoiny opäť strojnásobiť, nemôžete len dúfať, že býčí beh bude pokračovať, pretože predovšetkým kryptotrhy sú známe svojou extrémnou volatilitou.

Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou Arbismart. Názory prezentované v článku sa nemusia zhodovať s názormi Kryptomagazinu. Pri investovaní si vždy spravte vlastný prieskum trhu a nekonajte unáhlene.

Najlepším spôsobom, ako chrániť prostriedky, ktoré ste už zarobili, a zároveň významne zvýšiť svoj kapitál pri takmer nulovom riziku, je krypto arbitráž.

Čo robí Crypto Arbitrage takou nízkorizikovou stratégiou?

Krypto arbitráž je kryptovou aj tradičnou globálnou finančnou komunitou všeobecne považovaná za mimoriadne nízkorizikovú investičnú stratégiu. Dôvodom je to, že svoj kapitál nevystavujete rizikám volatility kryptotrhu. Namiesto toho to zahŕňa využitie dočasnej cenovej neefektívnosti na burzách.

Aby sme videli, ako to funguje, využime príklad ArbiSmart, jedného zo známejších mien v priestore krypto arbitráže.

ArbiSmart je regulovaná platforma krypto arbitráže v EÚ s plne automatizovaným systémom, ktorý skenuje 35 rôznych búrz súčasne a zisťuje cenovú neefektivitu. Toto sú prípady, keď je na krátky čas kryptomena k dispozícii za rôzne ceny naraz. Hneď ako systém zistí jednu z týchto dočasných nezrovnalostí, nakúpi mincu na burze, kde je najnižšia cena, a potom ju okamžite predá na burze, kde je najvyššia cena, aby dosiahol zisk skôr, ako sa trh upraví, cenová neúčinnosť sa vyrieši sám seba a okno príležitosti sa zatvára. Bez ohľadu na to, či bitcoin, ethereum alebo akákoľvek iná kryptomena zažíva býčí beh alebo je vo voľnom páde, môžete naďalej zarábať na cenovej neefektívnosti pri minimálnom riziku.

Ako investor sa zaregistrujete na platforme, vložíte buď fiat alebo kryptomenu a potom sa vaše prostriedky prevedú na RBIS, natívny token ArbiSmart, ktorý sa použije na obchodovanie s krypto arbitrážou. Automatizovaná algoritmická obchodná platforma odtiaľ prevezme identifikáciu a využitie príležitostí krypto arbitráže vo vašom mene. Finančné prostriedky je možné kedykoľvek vybrať buď v BTC, ETH alebo EUR.

A čo ziskový potenciál?

Najpozoruhodnejšou charakteristikou krypto arbitráže je pravdepodobne to, že zatiaľ čo riziko je znížené na takmer nulu, nepreneslo sa to na rovnako nízke výnosy. Pasívne zisky z krypto arbitráže sú v skutočnosti spoľahlivé, stabilné a mimoriadne vysoké, čo vám umožní strojnásobiť hodnotu vašich bitcoinov vo veľmi krátkom časovom rámci, bez ohľadu na to, čo sa deje na volatilných kryptoburzách.

Ak si ako príklad opäť vezmeme ArbiSmart, máte zaručené pasívne zisky v rozmedzí od 10,8% do 45% ročne v závislosti od investovanej sumy. Na stránke Účty môžete vopred presne vedieť, koľko budete mesačne a ročne zarábať. Neexistujú žiadne prekvapenia, pretože zisky sú vopred stanovené a náhle prevraty na trhu nebudú mať žiadny vplyv na vaše zisky.

Napríklad, ak by ste mali investovať 7 BTC v dnešnej hodnote, za niečo viac ako tri roky by ste strojnásobili svoju investíciu na 21 BTC a ekvivalent 210 000 EUR sa zmenil na viac ako 630 000 EUR.

Okrem toho budete získavať zložený úrok zo svojich úspor, ako aj kapitálové zisky z neustále sa zvyšujúcej hodnoty tokenu RBIS. Od svojho zavedenia začiatkom roku 2019 RBIS už vzrástol v hodnote o viac ako 210% a na základe súčasnej trajektórie rastu spoločnosti sa predpokladá, že do decembra tohto roku stúpne o celých 3 000%.

Čo je kritické na platforme Crypto Arbitrage?

Už sme preukázali, že je nevyhnutné, aby ste mohli neustále a zaručene pasívne zarábať. Každá platforma ponúka inú návratnosť investícií, takže vyhľadajte platformu, ktorá vám poskytne najlepšiu návratnosť vašich investícií. Je tiež dobré nájsť spoločnosť, ktorá vám umožní vkladať a vyberať prostriedky v rade fiat a kryptomien, aby ste mali väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o správu a prístup k vášmu kapitálu.

Pravdepodobne najdôležitejším faktorom, ktorý musíte vziať do úvahy, je integrita vášho účtu. V kryptomene sú prvoradé otázky bezpečnosti. Vlády na celom svete reagovali na rýchly vývoj v krypto priestore pomaly a sú tu kriminálne živly, ktoré túžia využiť nedostatok dohľadu. Preto je nevyhnutné, aby ste svoje prostriedky zverili iba plne regulovanej platforme.

Ako sme už spomenuli, ArbiSmart je regulovaný, ale čo vlastne znamená jeho licenčný stav FIU z hľadiska ochrany spotrebiteľa? Ako regulovaná platforma EÚ musí spĺňať prísne požiadavky, ktoré zahŕňajú podrobovanie sa pravidelnému externému auditu, oddelenie finančných prostriedkov od klientov a spoločností, udržiavanie dostatočného prevádzkového kapitálu a pokrytie klientskych účtov, udržiavanie bezpečného, ​​funkčného softvéru a implementáciu identity KYC / AML.

overovacie postupy, ako aj prísne protokoly o bezpečnosti údajov. Výsledkom všetkých týchto opatrení je, že klientske účty sú chránené pred podvodmi a inou trestnou činnosťou, systémy chránené proti hackerom a v prípade úspechu by bol chránený kapitál klienta.
Ďalším problémom, ktorý je potrebné vziať do úvahy, je dostupnosť služieb a podpory. Ak majú iba chatovacieho robota, hľadajte inde. Svoje ťažko zarobené bitcoiny by ste mali odovzdať iba na platformu, kde si môžete byť istí, že bude okamžite k dispozícii niekto, kto odpovie na vaše otázky, pomôže vám získať prístup k finančným prostriedkom a vyriešiť všetky technické problémy, ktoré sa vyskytnú. Posledná vec, ktorú chcete, je investovať významnú sumu a potom zistiť, že v kritickom okamihu nie je k dispozícii nikto, kto by vám pomohol. Napríklad v spoločnosti ArbiSmart je podpora k dispozícii prostredníctvom viacerých kanálov, napríklad Telegram, Twitter, Messenger, chat, e-mail, telefón, Viber a WhatsApp.

Na záver môžete vykonať online prieskum. Vyskúšajte, čo hovoria ostatní členovia krypto komunity na vašu preferovanú platformu. Preštudujte si rôzne sociálne kanály, recenzie klientov a tlač v priemysle a uistite sa, že spoločnosť nezastihla žiadne právne ťažkosti. Dávajte pozor na každú spoločnosť, ktorá má značné množstvo negatívnej spätnej väzby týkajúcej sa jej schopnosti dosiahnuť cieľové hodnoty zisku, dostupnosti podpory alebo ľahkosti a rýchlosti procesu výberu. Neuspokojte sa s ničím iným ako s platformou s vynikajúcou reputáciou online. Napríklad ArbiSmart má najvyššie hodnotenie na Trustpilot, populárnej stránke venovanej recenziám spotrebiteľov, a získal silné pozitívne pokrytie od významných svetových kryptografických publikácií.

Nie je prekvapením, že obchodovanie s krypto arbitrážou zaznamenáva nárast popularity nielen kvôli všeobecnému nárastu prijímania digitálnych aktív hlavným prúdom, ale aj preto, že je jedinečne schopný poskytovať vysoké výnosy pri takmer nulovom riziku. Bez akejkoľvek námahy vám umožní využívať finančné výhody lukratívnych bitcoinových búrz bez toho, aby ste boli vystavení nebezpečenstvu volatility kryptotrhu.

Tu sa dozviete viac informácií o obchodovaní s krypto arbitrážami alebo sa zaregistrujte hneď teraz a začnite dnes zvyšovať svoj kapitál.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre