Ak chcete zarobiť na …

0

„Bublina začína vtedy, keď začne stúpať istá skupina akcií (komodít, kryptomien..), v tomto prípade akcie spojené s vidinou revolúcie internetu. Rast povzbudzuje viac ľudí k nákupu akcií, následne o tom začnú hovoriť televízie a noviny, čo spôsobí, že ešte viac ľudí začne nakupovať. Prví internetových akcionári v tej dobe už sedia na veľkých ziskoch. Títo úspešní investori vám na koktailových večierkoch povedia, aké ľahké je zbohatnúť. Chamtivosť spôsobí ešte väčší prílev peňazí, čo priťahuje väčšie a väčšie skupiny investorov. Celý mechanizmus je však v podstate Ponziho schéma, v ktorej starí investori zarábajú na tých nových. Nakoniec začnú nakupovať aj najväčší hlupáci. Vtedy bublina praskne.“

– Malkiel Burton

Ak chcete zarobiť na Bitcoine, uistite sa, že nastúpite vtedy, keď sa vlak rozbieha. Bitcoin totiž má tendenciu nemilosrdne padať, ale ešte nemilosrdnejšie rásť. Počas pádov sa nás snaží presvedčiť, že to najhoršie je už za nami a je bezpečné nakúpiť. No a keď raste, tak nám zas nedovolí nakúpiť. Nerobí žiadne veľké korekcie. Proste ide hore, dosiahne svoje high, vytvorí bear trap pre oneskorených investorov a nechá sa roztrhať medveďmi.

Ak chcete zarobiť na altcoinoch, uistite sa, že ste stavili na správneho koňa. Rozdiel medzi shitcoinom a perspektívnym projektom je často mizivý. Ešte dôležitejší je však timing. Altseason sa vyskytne raz za uhorský rok. Držať však dlhodobo altcoiny sa nevypláca, budete strácať percentá voči Bitcoinu.

Ak chcete zarobiť na cenových pohyboch kryptomien (alebo akcií, komodít, menových párov…) naučte sa obchodovať a seďte za grafmi a učebnicami tradingu 18 hodín denne. Vzdelajte sa v programovaní a kúpte si kvalitných botov. Získajte prístup k insider informáciám a zožeňte si králičiu labku. V opačnom prípade NEOBCHODUJTE CENOVĚ POHYBY!!!

Tento článok si dajte do záložky a prečítajte si ho vždy, keď Bitcoin spraví viac ako 50%.

A pamätajte… Pokiaľ sa kryptomenám nevenujete aspoň rok a nie ste profi trader, pravdepodobne nezarobíte. A ak áno, mali ste iba šťastie a o všetky zisky prídete v druhom roku. Rýchlo zbohatnúť nákupom nejakých coinov sa jednoducho nedá. Chamtivosť vás vždy dostane. Kto však vytrvá a ostane skromný, dostane zaslúženú odmenu.

A prečítajte si moju obchodnú stratégiu…

Ako obchodovať s kryptomenami? – Návod pre úplných blbcov! – alá Samuel Slavkovský

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre