AIMEDIS – eHealth ICO roka – až 65 % bonus na nákupy do 10. 07.

0
aimedis ico bric invest
Vážení potenciálni zákazníci spoločnosti Aimedis, predovšetkým by ste sa vám radi poďakovali za váš záujem o spoločnosť BRIC INVEST a za dôveru, ktorú ste do nás vložili. Aimedis je zdravotnícky ekosystém postavený na umelej inteligencii (AI), založený na blockchaine a smart kontrakte, ktorý radikálne mení a redisignuje spôsob, akým pacienti, lekári, nemocnice, lekárne a farmaceutické spoločnosti navzájom komunikujú, a využíva informácie uchovávané v rámci svojho ekosystému.


Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou BRIC Invest, ktorá zaň nesie zodpovednosť.

Aimedis token, nákup s bonusom u BRIC Invest

Aimedis vám ponúka jedinečnú príležitosť byť súčasťou ďalšej revolúcie v interaktívnych sociálnych technológiách už od začiatku: Aimedis bude „Facebook & LinkedIN“ svetového zdravotníctva, pretože každá ľudská bytosť na svete je vždy aj pacientom. Aimedis týchto pacientov spojí s lekármi, zdravotnými poisťovňami, lekárňami, farmaceutickými spoločnosťami a inými ľuďmi.

Aimedis poskytuje elektronické zdravotníctvo miliardám pacientov a začal revolúciu v tomto odvetví. Aimedis zároveň vytvára prostredie pre nespočetné nové miliardové obchodné modely. Rôzni hlavní investori, rodinné kancelárie, spoločnosti rizikového kapitálu a súkromní investori z celého sveta už oznámili svoj záujem o ICO Aimedis, reagujúci na najnovšie správy o e-zdravotníckom ICO roka, ktoré v súčasnej dobe hodnotí ICO BENCH úžasnými 4,5/5 bodmi.

Pozrite sa na nižšie uvedený odkaz pre názory analytikov a tiež pre hodnotenie: https://icobench.com/ico/aimedis/ratings#ratings

Spoločnosť Aimedis nedávno oznámila, že uzatvorila strategické partnerstvo s farmaceutickým gigantom PFIZER. PFIZER je silným v boji proti mikroorganizmom odolným voči viacerým liečivám, ktoré hrajú hlavnú rolu u pacientov s otravou krvi. Spoločnosť Aimedis využije lekársku platformu k liečbe týchto pacientov na jednotkách intenzívnej starostlivosti, čím poskytuje pacientovi, príbuzným a ošetrujúcim lekárom významnú pridanú hodnotu. Toto je už druhý farmaceutický obor strategickej spolupráce so spoločnosťou Aimedis.

Partneri a užívatelia

Vzhľadom na to, že spoločnosť Aimedis jedná s ďalšími farmaceutickými spoločnosťami, ministerstvami zdravotníctva rôznych krajín, nemocnicami a zdravotnými poisťovňami, je možné očakávať ďalšie významné prekvapenia. V súčasnosti je vedúci tím spoločnosti Aimedis v procese jednania s inštitúciami v Ázii, ktoré chcú Aimedis sprístupniť pacientom. Významná časť výťažku z AIM ICO bude investovaná do zriadenia medzinárodnej predajnej organizácie, ktorá bude slúžiť k rozšíreniu siete v Európe a v Ázii a ku globálnemu spusteniu platformy Aimedis.

Teraz sa už pacienti na celom svete môžu registrovať prostredníctvom stránky produktu www.aimedis.com. Zo strategických dôvodov bude platforma sprístupnená pacientom a lekárom na celom svete v 1. štvrtine roka 2019.

Aimedis v tejto súvislosti predpokladá, že už od začiatku roka 2019 niekoľko stotisíc užívateľov po celom svete prepojí svoje zdravotnícke údaje s Aimedisom.

AIM token s bonusom

Pre všetkých týchto užívateľov bude AIM token, ktorý im umožní používať konzultácie, recepty a ďalšie služby priamo v rámci platformy. Znamená to, že za pomoci AIM tokenov budú v dohľadnej budúcnosti dokončené desiatky tisíc transakcií a hodnota tejto kryptomeny (tokenu) sa výrazne zvýši. Kľúčom k rastu ceny AIM tokenu je skutočnosť, že každý inštitucionálny užívateľ platformy Aimedis, ako sú napríklad kliniky alebo poisťovne, bude držať väčšie množstvo tokenov AIM pre potreby systému. Spoločnosť Aimedis zaručuje, že prijme opatrenia v súlade s príslušnou trhovou situáciou s cieľom zachovať a ďalej zvýšiť cenu AIM tokenov. Môžu to byť výpredaje, letenky pre držiteľov tokenov a podobné akcie.

BRIC INVEST ponúka všetkým investorom, ktorí teraz nakúpia AIM, ešte pádnejšie argumenty pre obchod: Investori, ktorí teraz nakúpia AIM žetóny za minimálne 25 ETH alebo ekvivalent v EUR alebo USD, obdržia ďalší bonus vo výške 5 %, teda celkom 40 % bonus za nákup! Namiesto nominálnych 8,33 AIM za USD obdržíte celkom 11,66 AIM za každý investovaný USD (alebo ekvivalent v inej mene). V prípade objednávky v EUR alebo USD bude vaša transakcia spracovaná spoločnosťou BRIC INVEST. Priamo od nás taktiež obdržíte faktúru.

V prípade, že chcete platiť v kryptomene, stačí zadať požadovaný objem investície a vyplniť formulár nákupu na adrese https://bric-holding.com/contact_us_cz.html. Dbáme o to, aby bol váš špeciálny bonus pridaný do systému Aimedis. Po registrácii do spoločnosti Aimedis môžete pohodlne uskutočniť platbu prostredníctvom hlavného panelu a okamžite sa vám zobrazia vaše nakúpené tokeny.

Všetci investori, ktorí kupujú žetóny AIM prostredníctvom spoločnosti BRIC INVEST, obdržia svoj osobný bezplatný účet v spoločnosti Aimedis s prístupom na svoj osobný dashboard, kam budú pripísané AIM tokeny! A v neposlednom rade investori, ktorí budú držať svoje žetóny AIM dlhšie než jeden rok, dostanú na konci roka o 25 % AIM tokenov naviac! Investujte s BRIC INVEST do 10. júla a zapojte sa do eHealth ICO roka 2018: https://bric-holding.com/contact_us_en.html.

BRIC INVEST spravuje rad najlepšie hodnotených projektov pre medzinárodné hospodárstvo a po internej analýze je s ohľadom na svoje záväzky extrémne selektívna. Spoločnosť BRIC INVEST ponúka svojim zákazníkom konkurenčnú výhodu (bonus) v porovnaní s priamym predajom, ktorý činí 5 až 15 %.

Budeme, samozrejme, radi, ak sa na nás obrátite s prípadnými otázkami.

BRIC HOLDING SE
Klimentská 1746/52
CZ-110 00 Praha 1

[email protected]

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa k odberu notifikácií. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dolu. Sledujte nás tiež na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosvea.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of