Týchto päť mincí ignoruje korekciu
Týchto päť mincí ignoruje korekciu. Zdroj: Shutterstock.com/David Sandron

Aj napriek dlhodobej korekcii sú na trhu s kryptomenami projekty, ktoré dokážu svojím potenciálom prilákať nových investorov. Dôkazom je aj päť mincí, ktoré získali kapitalizáciu 50 miliárd dolárov v priebehu pár dní.

Päť mincí, ktoré lákajú investorov

V tomto článku si predstavíme päť zaujímavých projektov, ktoré dokázali za krátky čas osloviť veľkých investorov. Masívny prílev kapitálu bol pritom dosiahnutý počas štyroch dní od uvedenia na burzy. Podľa portálu CoinMarketCap bola kumulatívna kapitalizácia týchto kryptomien na úrovni 50,75 miliardy dolárov.

Lídrom týchto piatich projektov je token RIMAUNANGIS (RTX), ktorý je zameraný na sektor NFT tokenov. Jeho celková trhová kapitalizácia sa pohybuje na úrovni 27,8 miliardy dolárov. Aktuálne sa obchoduje za 13,89 dolárov.

TOP 5 nových kryptomien
TOP 5 nových kryptomien. Zdroj: CoinMarketCap

Na druhom mieste figuruje kryptomena GOLD COIN (GOLC), ktorej cena sa aktuálne pohybuje na úrovni 61 dolárov. Tento projekt sa zameriava najmä na staking. Na ďalších priečkach sa umiestnili nemenej zaujímavé projekty, ako napríklad herný ekosystém s ikonickým názvom Joystick (JOY) s trhovou kapitalizáciou 3,29 miliardy dolárov, alebo token ELAN s cenou 1,04 dolára. Projekt s najmenšou kapitalizáciou 730 miliónov dolárov je Shihtzu Exchange.

Prečítaj si tiež: Mnohomiliónové prevody Etherea naznačujú niečo veľké! Dočkáme sa konečne rastu?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Záujem o nové kryptomeny neutícha

Všeobecný záujem investorov o kryptomeny sa spomalil. To však neplatí v prípade nových projektov. Lákadlom pre investorov je najmä základný faktor „byť prvým investorom v novom projekte“. Ďalšími dôležitými vlastnosťami, ktoré dokážu prilákať masívny kapitál, sú užitočnosť a plány do budúcnosti.

Analytici očakávajú, že sa bude tento záujem neustále zvyšovať, čo povedie k ukončeniu dlhodobej korekcie. Aj tu však platí pravidlo, že prežijú iba tie najsilnejšie projekty. Podľa analytikov väčšina kryptomien časom zanikne.

Čítaj ďalej: Peter Schiff: Bitcoin je podvod a smeruje na 5 000 dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance