2 SIGNÁLY – Využite šancu a zarobte na týchto altcoinoch

0

Náš tím si dovolil zadarmo publikovať dva zaujímavé signály podľa časového rámca tradera. Môžete si teda vybrať, či zvolíte obchod na niekoľko hodín či dní podľa svojho gusta. Viac signálov nájdete v našich Crypto Kingdom produktoch pre kryptomenový trh. Dnes je posledný deň, kedy si ich môžete kúpiť so zľavou 30 %. BLACK Friday akcia končí! Viac informácií nájdete nižšie.

Všetky signály, ktoré náš tím predstaví, sú voči doláru, pretože Bitcoin aktuálne absolútne valcuje altcoiny a voči Bitcoinu to s altcoinmi nevyzerá veľmi dobre. Už ráno sme vypli všetky naše altcoinové topánky.

ADA/USDT

Cardano ako jediné má trendový graf voči Bitcoinu, a preto aj graf voči doláru vyzerá veľmi bullish, hlavne na základe zaujímavých zelených impulzov.

Analýza Cardana

Osobne by som nevstupoval z aktuálnej pozície, ale čakal na supportnú úroveň, pretože páry voči doláru majú tendenciu prestreľovať a odrážať sa práve na supportoch. Vyznačený support je zároveň gapom a rozdeľuje trianglovitú konštrukciu. Ten vstup by mohol byť pokojne ešte o málinko nižšie, ak by ste chceli fázovať vstupy. Výstup potom okolo 0,2 USD, kde je rezistencia z týždenného časového rámca.

Vstup: 0,15 USD
Profit: 0,2 USD
Stopka: 0,13 USD
RRR: 1:2,5


Tento týždeň ponúkame naše signály za absolútne bezkonkurenčnú cenu. Do pondelka si môžete kúpiť kryptomenové signály so zľavou 30 %! Získate tak najziskovejšie české a slovenské signály.

>>>Kúpiť zlaté členstvo (312 € – zľava 30%)<<<
>>>Kúpiť strieborné členstvo (117 € – zľava 30%)<<<
>>>Kúpiť bronzové členstvo (44 € – zľava 30%)<<<

Signály od Crypto Kingdom dlhodobo nezávisle sledujú naši redaktori. Môžete si prečítať naše recenzie:

Čo všetko je zahrnuté v zlatom signálnom členstve? To si môžete prečítať tu.


XRP/USDT

Teraz sa pozrieme na intradenný obchod v rádoch niekoľkých hodín, pri ktorom môžeme použiť páku, či už na Bitmexe alebo napríklad na Binance.

Analýza XRP
Analýza XRP

Na obrázku môžete vidieť akumulačný volume profil s trojitým knôtom, kde priechod na spodný knôt drží support už niekoľkokrát. XRP by sa malo odraziť smerom nahor a dosiahnuť prostredný knôt. Tam chvíľu zotrvať a pokračovať hore na finálny profit.

Vstup: 0,6 USD
Profit: 0,7 USD
Stopka: 0,55 USD
RRR: 1:2

Záver

Ak by ste mali záujem o zrozumiteľné signály, pridajte sa k našim signálom Crypto Kingdom. Zároveň sa vďaka našej univerzite naučíte časom aj sami ziskovo obchodovať. Okrem toho budete mať prístup k LIVE vysielaniam a kanálu predikcií. Využite to, pretože ešte dnes platí BLACK Friday akcia s 30% zľavou na členstvo.

V piatok som na tomto webe publikoval technickú analýzu Bitcoinu. Stále je aktuálna, odporúčam prečítať:

Analýza Bitcoinu – Kedy naskočiť do rozbehnutého vlaku? Toto je ideálna nákupná cena

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre