Nový spôsob, ako zarobiť na Bitcoine

6

Bitcoin zažíva najlepšie obdobie za posledné roky. Takmer dosiahol úroveň predchádzajúcho ATH a nejaví známky spomalenia. Z dlhodobého hľadiska sa pravdepodobne môžeme tešiť na slušné zisky.

Čo by ste teda mali robiť so svojimi Bitcoinami? Dlhodobý HODL je jedna možnosť, predať hneď a udržať si súčasný zisk je možnosť druhá.

Existuje však ešte jedna cesta. Každý deň môžete vytvárať stabilný zisk bez toho, aby vaše peniaze nečinne sedeli. Vyhnete sa pritom riziku, ktoré sprevádza obchodovanie, na vysoko volatilných kryptoburzách.

Ako? Odpoveď je jednoduchá – krypto arbitráž, ktorá je dnes všeobecne uznávaná ako jedna z najmenej rizikových foriem investovania.

Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou ArbiSmart. Názory Kryptomagazinu sa môžu líšiť od informácií prezentovaných v článku

Krypto arbitráž zahŕňa použitie automatizovaného algoritmického obchodného systému na využitie dočasných cenových rozdielov medzi burzami. V dôsledku lizkej likvidity na krypto trhu môže byť nakrátko k dispozícii jedna mena za rôzne ceny v rovnakom čase. Krypto arbitrážne systémy využívajú túto krátku príležitosť. Nakupujú mince na burze, kde je cena najnižšia a potom ich okamžite predávajú na burze, kde je cena najvyššia, čím vytvárajú zisk.

Zarobím menej, ak znížim svoje riziko pri investovaní?

Vôbec nie. Zatiaľ čo všeobecné nízkorizikové formy investovania majú tendenciu ponúkať nižšie výnosy, krypto arbitráž je jedinečná. Jedna z najväčších spoločností v oblasti krypto arbitráže, ArbiSmart, v skutočnosti ponúka zisky, ktoré dosahujú až 45% ročne, v závislosti od výšky vášho vkladu, a to všetko pri znížení rizika takmer na nulu.

ArbiSmart garantuje mesačné a ročné zisky s presnou návratnosťou investícií uvedenou na stránke účtov spoločnosti. Funguje to tak, že hneď ako sa klient zaregistruje na platforme, jeho finančné prostriedky sa automaticky prevedú na RBIS, natívny token ArbiSmart, ktorý od zavedenia začiatkom minulého roka už stúpol o viac ako 160%. Potom prevezme automatizovaný algoritmus na identifikáciu a využitie príležitostí krypto arbitráže. Aj keď je RBIS platformová mena používaná na obchodovanie, zisky je možné kedykoľvek vyberať v eurách.

Takže o rok …

Povedzme, že teraz investujete 60 000€, za jeden rok budete mať 20 000 € pasívnych ziskov. Je tiež potrebné poznamenať, že na základe súčasnej trajektórie, s pokračujúcim rastom spoločnosti, sa predpokladá, že token RBIS do konca budúceho roka stúpne na hodnote o 3 000 % (na to sa však nespoliehajte, pozn. redakcie). To znamená, že si môžete vychutnať ďalšie zisky vo forme štedrých kapitálových výnosov.

Je táto spoločnosť legitímna?

ArbiSmart má licenciu EÚ a regulačné požiadavky zabezpečujú transparentné a dôveryhodné obchodné prostredie charakterizované prísnymi opatreniami na zabezpečenie údajov, prísnym regulačným dohľadom, úplným poistným krytím pre klientsky kapitál a dôslednými identifikačnými protokolmi, ktoré vám umožňujú investovať s úplným pokojom.

Spoločnosť má vynikajúcu online reputáciu na sociálnych sieťach a na weboch s recenziami spotrebiteľov, ako je Trustpilot, kde má hodnotenie 4,4 / 5. Pravidelne tiež dostával pozitívne spravodajstvo z odvetvového tlače o spoľahlivosti, pokiaľ ide o záruky zisku, rýchle platby za výber, ako aj dostupnosť a zodpovednosť, s tímom podpory, ktorý je k dispozícii nepretržite, prostredníctvom viacerých kanálov, vrátane chatu, e-mail, Telegram, Messenger, Twitter, telefón, WhatsApp a ďalšie.

ArbiSmart ponúka spôsob, dlhodobý vytvárať zisky svojimi Bitcoinami, a získavať pritom solídny, stabilný ročný pasívny príjem, pričom zo svojej investície stále profitujete z aktuálneho zvýšenia trhových cien. Prečo nechať svoje Bitcoiny sedieť a nič nerobiť, keď vám to mohli ročne zarobiť až 45%? Vyskúšajte krypto arbitráž ešte dnes!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Doe

Nikdy by som ako bloger nenapísala platený článok, s ktorým nesúhlasím… A ešte ani vami neoverený… Teraz ste klesli hrozne hlboko

Skalka

Viete kto je za touto spoločnosťou ?
Keď trochu posurfujete po internete nájdete :
Dmytro Averianov, Ukrajina
Spoločnosť má základné imanie 12000€
Dodnes nevydala žiadnu výročnú správu.
Žiadny board, anonymná registrácia domény, atď.

Týmto ste poriadne prestrelili, takáto platená reklama Vám značne uberá na kredite.

tibmattm

Toto myslíte vážne?! Veď je to jastný SCAM!

Tsn

To vam pri pisani tohto clanku neprislo nic divne? Takmer nulove riziko a 45% zisk?
To si myslite ze citatelia su taki hlupi?

tibmattm

Samuel asi potreboval peniaze na novy Apple 🙂